यो सजिलो, मोरक्को सूपलाई सन्तुष्ट पार्नको लागि भाडाको गेहूं ( दचिच दाहाल जरा ) प्रयोग गरिन्छ। तलका उपायहरू केही हद सम्म मिर्चोको भित्री भाग लगाउँछन्; उकिलो सूपको लागि अँध्यारो र काली मिर्च थोपा पार्नुहोस्। सावधान हुनुहोस् कि तपाईं भाडाको गेहूं प्रयोग गर्नुहोला र समान, तर अचम्म लाग्दो, बल्बुर ।
डचिच सूप खाना पकाउने तुरुन्तै राम्रो सेवा गरिसकेको छ, किनकि गेहूं घुमाइरहेछ र सूप बस्छ। पानी थप गर्नुहोस् (र आवश्यक छ भने केही सम्भोग गर्दा सूप पतली) जब पुनः दोहोर्याउनुहोस्।
हल्का खानाको रूपमा वा नाश्तेको लागि डुचाचो सूप सेवा गर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप (लगभग 175 ग्राम) गेहूं (डुच्चिआ दाही जरा)
- 1 मध्यम प्याज, पतला कटा
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच नमक, वा स्वाद
- 1 चम्मच अदरक
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच
- शुभकामना
- 1/8 चम्मच जैफन थ्रेड, टुक्रा
- 1/2 देखि 1 चम्मच
- smen (वैकल्पिक)
- 2 क्वेर्ट (लगभग 2 लीटर) पानी
- 1/4 कप कटा ताजा सिलिलाउरो
यसलाई कसरी बनाउने?
- फटेको गेहूं पानीको ठूलो कटोरीमा धोएं र नाली गर्नुहोस्।
- भाडाको गेहूं, प्याज, जैतून का तेल र एक बर्तनमा सिजन राख्नुहोस्। पानी जोड्नुहोस्, हलचल, र फोडा ल्याउनुहोस्। कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र धीरे सूप उकालो, लगभग 45 मिनेटको लागि, कहिलेकाहीँ घिमिरे।
- कटा कलिन्ट्रो (र सूप धेरै चाँडै चम्किन्छ भने थोपा र पानी जोड्नुहोस्) र गेहूं निविदा नभएसम्म 10 देखि 15 मिनेट सम्म सिम्मरिंग जारी राख्नुहोस्।
- तुरुन्तै सूप सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 135 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,170 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |