चिनियाँ चावल र अदरकसँग परम्परागत स्टकमा स्पिन लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड चिकन टुक्राहरु (ब्याक, गर्दन, वा पंख)
- 10 कप पानी (चिसो)
- 3 स्लाइसहरू
- ताजा अदरक
- 2
- स्केलियन (1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्)
- 1 चम्मच चीनी चावल रक्सी (वा सुक्खा शेरी)
- ड्यास नमक (स्वाद)
- वैकल्पिक: काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानी चलाएर चिकन टुक्राहरू कुच्याउनुहोस्। ठूलो प्याटमा 10 कप पानी (वा कवर गर्न पर्याप्त) को साथ राख्नुहोस्।
- अदरक, हरियो प्याज, चावलको रक्सी वा शरी थप्नुहोस्। मध्यम गर्मी मा एक फोडा लाओ, कहिलेकाहीँ फोम बन्द कि माथि बढ्छ।
- स्वाद र काली मिर्चको लागि नमक थप गर्नुहोस्।
- आवरण, गर्मी घटाउनुहोस् र 2 घण्टाको लागि उकालो भाइरस रोक्नुहोस् र प्रयोगको रूपमा भनिन्छ जस्तै प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 406 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 142 मिलीग्राम |
| सोडियम | 161 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 45 g |