यदि तपाइँ सजिलो नो-बेक डेसर्ट वा नो बेक पाई नुस्खाको खोजी गर्दै हुनुहुन्छ भने, यो द्रुत र सजिलो कूल सिप पाइ पाइने प्रयास हो! तपाईं "सिप" गर्न सक्नुहुन्छ यो सजिलो किप पाइई 5 मिनेटमा सँगै र यो फ्रीजर मा धेरै दिन सम्म रहन्छ। यो हाम्रो मनपर्ने मिठाई व्यंजनहरू मध्ये एक हो, किनकि यो अविश्वसनीय छ, सजिलो, स्वादिष्ट छ, र पनि ज्वरो पनि छैन।
तपाईं धोखा र स्टोर-खरीदा ग्यामर पटाखे क्रस्टहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, तर तपाईंको आफ्नै ग्यामर क्रिएटर क्रस्ट वा कुकी क्रस्ट बनाउनु हो। साथै, जब तपाईं आफ्नो घर बनाएर पाई कुट्नु बनाउनुहुन्छ, तपाई स्वाद संयोजनको साथमा रमाउन सक्नुहुनेछ, र तपाईं पनि चीनी-मुक्त ग्र्यामर क्र्याकर क्रस्ट बनाउन सक्नुहुनेछ। कुकी कुक र लेमन दहीसँग वेनिला कुकीहरू प्रयोग गर्नुहोस्, उदाहरणको लागि, वा चकलेट कुकीहरू र नरिवलले माथिको नारियल फ्लेक्ससँग दही स्वाद गर्यो। Yum! त्यहाँ एक ठुलो व्हिप पाई बनाउन साँच्चै कुनै गलत तरिका हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस (एक सानो कन्टेनर) कूल सिप
- 18 औंस (तीन व्यक्तिगत सर्भर) दही, कुनै स्वाद
- 1 तयार गर्न को लागी ग्राहम क्रिकर क्रस्ट
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मक्खन कटोरा मा, कूल सिप र दही सुचारू सम्म राम्रो तरिकाले संयोजन गर्नुहोस्।
- दही र कूल कोमल मा दही र कूल विप मिश्रण डालो र फर्म सम्म स्थिर रहनुहोस्, लगभग दुई घण्टा।
- सेवालाई लगभग 20 मिनेट पहिले फ्रीजरबाट हटाउनुहोस्।
- यदि चाहिएको ताजा फलको साथमा रमाउनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 50 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 51 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |