टक्किला, सुन्तलाको रस, अनार रस, र प्रोसेको मूलतः सबै भन्दा राम्रो पेय हुन्छन् र तिनीहरू सबै एक स्वादिष्ट ककटेल नुस्खामा लुकाउँछन्!
यी पेयहरू सजिलो बनाउन सजिलो छन्, तर साँच्चै सुन्दर छन् र आधारभूत mimosa भन्दा बढि प्रभावकारी देख्छन्। तिनीहरू आइतवार को दोपहर वा दोपहर दुल्हन स्नानको लागि उत्कृष्ट छन्!
म ग्रेनाडाइनको सट्टा वास्तविक अनार रस प्रयोग गर्दछु। यो कम प्यारी छ र यसमा कुनै अतिरिक्त चिनो वा कृत्रिम रंग समावेश छैन। यद्यपि, यदि तपाईं अनारको रसको पहुँच छैन भने ग्रेनाडिन प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। बस तयार हुनुहोस् कि यदि तपाईं केवल रस प्रयोग गर्नुहुन्छ भने भन्दा राम्रो हुनेछ।
कुनै पनि अन्य सागर या mimosa जस्तै, सबै भन्दा राम्रो रस सबैभन्दा ताजा रस हो! तपाईं यो mimosa स्टोर जोस खरिद गर्नुभएको छ वा केहि चीज संग जो तपाईं ताजा हुइन्छ संग गर्न सक्नुहुनेछ!
तपाईं यस नुस्खा मा कुनै पनि प्रकार को स्पार्कलिंग शराब, prosecco, या शैम्पेन को उपयोग गर्न सक्छन्। तपाईं एक कुंवारी ककटेल को लागि सल्टजर मा प्रतिस्थापन पनि गर्न सक्छन्।
तपाईं एक ठूलो पिचरमा यो ककटेल पनि बनाउन सक्नुहुन्छ र सेवा गर्न यो डाल्न सक्नुहुन्छ। यद्यपि, यदि तपाईले यो गर्नुभयो भने तपाईंले "सूर्योदय" प्रभावको थोडा छोड्नुहुनेछ किनकि तपाईंले यसलाई खानुहुन्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बोतल अभियुक्त (वा अन्य स्पार्कलिंग शराब)
- 24 औंस सुन्तला रस
- 8 splashes अनार रस
- 8 औंस टेबल
- गार्निश: सुन्तला स्लाइस
यसलाई कसरी बनाउने?
- चारवटा सानो पानाहरूमा सुन्तला टुक्रा काट्नुहोस्।
- प्रत्येक चैंपेन बटुआ 1 ओजी संग भर्नुहोस्। को टक्कर।
- च्याम्पियन ब्युट अप को बाटो को लगभग आधे को लागि शैम्पेन या अभियोगो को डालो।
- सुन्तलाको रस संग बाहिरी काँच भर्नुहोस्, अनार रस को लागि एक सानो कोठा छोडेर।
- अनार रस र नारंगी गार्निशको पछाडीमा राख्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 4 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 25 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |