त्यहाँ केहि स्वाद व्यंजनहरू छन् जुन प्राकृतिक र उनीहरूको सुगन्धमा प्यारी हुन्छन् किनभने तिनीहरू स्वादमा छन्। तरबूज र ककड़ी ती संयोजन मध्ये एक हो र यो ककटेलले त्यो विवाहलाई पूर्ण रूपमा प्रदर्शित गर्दछ।
विमानन, यहाँ प्रयोग गरिएको ची, केवल एकमात्र हुन सक्छ जुन यो ककटेललाई यस्तो पूर्णतामा टार्न सक्छ। यो एक पुष्प र सिटरस गिनको अधिक छ, जोनिपर पृष्ठभूमिमा हल्का रूपमा फाँसीको साथ छ, र त्यो तरबूज-ककम्बर कम्बोको लागि एक आदर्श अवस्था हो।
तरबूज रस को लागि सबै भन्दा आसान फल को एक छ, त्यसैले यो तपाईंलाई पिउन को लागि आवश्यकता को प्राप्त गर्न लामो छैन। सबै भन्दा राम्रो तरिकाले केवल केही बन्दुक र रस को तनाव।
यो कि तरबूजको लागि राम्रो प्रयोग हो जुन सधैँ पिकनिक पछि पनीर लाग्ने देखिन्छ र पेय धेरै सजिलो हुन्छ कि तपाई त्यहाँ त्यहाँ पियोटिओ मा मिश्रण गर्न सक्नुहुनेछ।
साथै, नमकको किचबाट पास नगर्नुहोस्, यो आवश्यक छ र यो बिना यो काली मिर्च मिरी जस्तो काली मिर्चको बिना हुनेछ: थोडा कपाल, तर सहनशील।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- विमानन अमेरिकी जिन
- 2 स्लाइस ककड़ी
- 1 1/2 औंस ताजा ताला लगाईयो
- तरबूज रस (वा mullle 3-1 "बन्द)
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- 3/4 औंस
- ताजा प्रेस लिम रस
- पिच नमक
- 1 1/2 औंस
- सोडा पानी
- कर्क काठको लागि गार्निश
यसलाई कसरी बनाउने?
- रस बनाउनको लागि तरबूज थिच्नुहोस् (एक रस मा तरबूज निचोड वा एक ग्लासमा मल)। तनाव र आरक्षित 1 ½ रस को औंस।
- ग्लास र मिडलमा ककडीर राख्नुहोस्।
- सोडा बाहेक अन्य अवयवहरू थप्नुहोस्।
- 30 सेकेन्डको लागि बलियो बनाउनुहोस्।
- बर्फमा भरिएको हाईबल गिलासमा राम्रो तनाव ।
- सोडा पानीको साथ शीर्ष।
- रिममा एक ककडी टुक्राको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: Aviation Gin
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3 99 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 325 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 66 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 9 जी |