यो Crockpot मिर्च नुस्खा स्वादिष्ट छ किनकि यो तयार छ। रामेन नूडल कोमल स्ला र कर्नब्रेडले यो Crockpot मिर्च नुस्खाको साथ स्वादिष्ट साथीसँग बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड
- जमीन बीफ (दुबई)
- 1 मध्यम पहेंलो प्याज (diced)
- 1 मध्यम घंटी काली मिर्च (हरा वा रातो मिर्च; वा
- poblano मिर्च diced)
- 2 tablespoons
- खुर्सानी को धुलो
- 1 चम्मच लहसुन (मिनिसिङ)
- 1 tablespoon cumin
- 1/28 औंस टमाटर (diced, रस संग)
- 1 गर्न सक्छन् / 14 औंस कालो सेम (घटे र रिलिज)
- 1 गर्न सक्छन् / 14 औंस मिर्च बीन्स (अज्ञात)
- 1/2 कप क्याचअप
- वैकल्पिक: 1/4 कप डिब्बाबंद कटा हुआ jalapeno मिर्च
- नमक स्वाद (कोषेर)
- काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची उचाई मा ठूलो स्किलेट मा ब्राउन ग्राउंड बीफ ।
- ढोका र ढीलो कुकरमा बीफ स्थानान्तरण गर्नुहोस्। अर्को 10 अवयव (जलापाने काली मिर्चको माध्यमबाट) सुस्त कुकरमा थप्नुहोस्।
- कुकुर उच्च, 4-5 घण्टा वा कम, 6-8 घण्टा।
- आवश्यक सेवा गर्नु पहिले, स्वाद र नमक र काली मिर्च जोड्नु आवश्यक छ। यदि मिर्च धेरै पानी निस्कन्छ भने, 1 टिम्मसमा हलचल, 1/2 देखि 1 कप तरल हटाउनुहोस्। कोनेस्टर्कको र यसलाई सुस्त कुकरमा फर्काउनुहोस्। लगभग 15 मिनेट लामो कुकुर कुकुर।
श्रिड्ड्ड्ड्ड्ड्ड्ड्डेडर पनीर , खट्टा क्रीम र ताजा सेलिन्ट्रोको साथ गार्नु भयो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 418 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 40 मिलीग्राम |
| सोडियम | 240 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 17 जी |
| प्रोटिन | 32 g |