एक क्रीमयुक्त सॉस मा एन्जिल बाल पास्ता या स्पागेटी रंगीन लाल घंटी काली मिर्च, चिंरालो र बर्फ मटर संग माथि छ।
एक धेरै विशेष भोजन को लागि टाउको सलाद संग यस पकवान को सेवा गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 चम्मच मक्खन
- 1 1/2 चम्मच फस्ट
- 1 1/2 कप दूध
- 1/2 कप भारी क्रीम
- 1 1/2 चम्मचहरू तुरुन्तै पेस्टो सस तयार पारे
- 1 चम्मच कटा अजवा
- 3 लौंग लसुन (पतला minced)
- 2 चम्मच पनीर पिर्मेसन पनीर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1/4 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- ड्यास Tabasco सॉस
- 12 औंस कैपिनीनी (एन्जिल बाल पास्ता)
- 4 देखि 6 औंस बर्फ मटर (ट्रिममिड)
- 1 सानो रातो रातो काली मिर्च (स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्)
- 1 पाउंड जम्बो चिन्ता
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक saucepan मा, मक्खन पिघल। 2 मिनेटको लागि आटा र पकाएर हिउँदिरहनुहोस्।
- दूध र क्रीम जोड्नुहोस् एक सज्जनमा उकालो ल्याउन र कुकुरसम्म पुर्याउन, लामो समयसम्म चिसो लगाइदिनुहोस्।
- Pesto, अजमोद, लसुन, पिर्मेसन पनीर, नमक, काली मिर्च, वर्कसेर्सशायर र ट्याबसोको सॉस जोड्नुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रित हलचल।
- सबैभन्दा कम सम्भव सेटिङमा गर्मी घटाउनुहोस् र कहिलेकाहीँ न्यानो राख्नुहोस्।
- प्याकेज निर्देशनहरू पछ्याउँदा पास्ता पाल्पा उबलिएको पानीमा छर्नुहोस् ।
- पास्ता खाना पकाउँदा पातलो काली मिर्च स्ट्रिप्स, बर्फ मटर र चिन्ता धेरै सानो मात्रामा उबल पानीमा वा सब्जीको तेलमा स्टिर-फ्राइमा राख्नुहोस्। लगभग 3 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, वा जब सब्जियां मात्र निविदा हुन्छ र चिन्ताले पकाउँछ।
- पास्ता नाली, चटनी संग मिश्रण र चार व्यक्तिगत सेवा कटोरा बीच विभाजित।
- प्रत्येक गर्म पकाएको चिन्ता, काली मिर्च स्ट्रिप्स र बर्फ मटरको साथ प्रत्येक सेवा गर्ने गार्निश; तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 828 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 283 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,065 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 103 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 48 g |