चिसोहरू रोपणका पतली स्लाइसहरू गहिरो तलामा छन् र नुनसँग छिन्। तिनीहरू पेरू र इक्वाडरमा लोकप्रिय नाटक हुन्, जहाँ विक्रेताहरूले गुज्री कारहरूमा तिनीहरूका थोरै प्रस्ताव गर्छन्। तिनीहरू किशोरी छन्, केला चिप्स भन्दा बढी आलु चिप्सहरू जस्तै। बिरुवाहरू नरम र मीठो हुन्छन् जब तिनीहरू पकाउँछन र फलफूल उत्तम हुन्छ जब फल अझै पनि पहेंलो र फर्म हुन्छ। तिनीहरूलाई एपसेटकर्ताको रूपमा ग्यानामालसँग सेवा गर्नुहोस् वा तिनीहरूलाई नाकको रूपमा मजा लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- हरियो-पहेंलो रोपणहरू
- फ्रिजको लागि 1 बोतल वनस्पति तेल
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- बिरुवाहरूको दुवै छोरोहरू काट्नुहोस् र छील / छाला हटाउनुहोस्। तपाईं चाकू संग लम्बाई तिरल्लो खुट्टा खुल्ला हुन आवश्यक पर्दछ। सावधानीपूर्वक काम गर्नुहोस् किनकि बिरुवाहरू छाला र लुगा लगाएर राख्न सक्छन्।
- टुक्रा बालीहरू वरिपरि धेरै पतली स्लाइसहरूमा। 1-2 मिमी। यसको लागि म्यानोलिन प्रयोग गर्न मजा छ, तर तीव्र चाकूले पनि राम्रो काम गर्दछ।
- मध्यम ऊँची गर्मीमा सससिनमा 1-2 इन्च तेल हाल्नुहोस्।
- जब तेल गरम हुन्छ (लगभग 360 डिग्री), एक समय मा सुनन सम्म 2-3 मिनेट सम्म बिरुवा को धेरै स्लाइस।
- पेपर टोलहरूमा हटाउनुहोस् र ड्रेन गर्नुहोस्। नमकसँग स्वादको मौसम।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 38 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 76 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |