यो किब्याब नुस्खाले राम्रो काम गर्दछ किनभने सबै सामग्री एकै समयमा पूर्णरूपमा पकाइनेछ। मज्जाले मात्र स्वाद थप्दछ तर सुकिलोबाट माथिल्लो सरलोनको सानो टुक्रा राख्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड (450 ग्राम) बीफ माथि सरलोइन , 1 इन्च घनमा काट्नुहोस्
- 1 हरा मिर्च, 1-इन्च चौकोरमा काट्नुहोस्
- 1 मध्यम प्याज, 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्
- 1 अनानास हुन सक्छ
- 1/2 कप (120 एमएल) वनस्पति तेल
- 1/3 कप (80 एमएल) शरी
- 1/3 कप (80 एमएल) सोया सस
- 1/4 कप (60 एमएल) ब्राउन शुगर
- 1 लौह लसुन, मिनी
- 1 चम्मच (5 एमएल) मिनिसि अदरक
यसलाई कसरी बनाउने?
वनस्पति तेल, शरी, सोया सॉस , ब्राउन शुगर , लसुन र अदरक जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
एक पाक पकवानमा राख्नुहोस् र सरलोन जोड्नुहोस्। कोट राम्रो बनाउनुहोस्, प्लास्टिकको लपेटो र फ्रिजमा 1-8 घण्टाको लागि फ्रिजमा राख्नुहोस्।
Preheat Grill। सरलोन टुक्राहरू, कालीहरू, र अनानासहरू स्केवरहरूमा राख्छन्। मासु पूरा नभएसम्म उच्च गर्मीमा ग्रिल गर्नुहोस्, (लगभग 8-10 मिनेट) कहिलेकाहीं कहिलेकाँही घुमाउनुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 749 |
| कुल मोटा | 40 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 26 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,340 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 39 जी |