हल्का रोटी, मफिन्स, वाफल, वा पेनकेक्सको लागि फैलिएको यो हल्का मीठो कन्डोड नारंगी मक्खन अद्भुत छ।
एक मक्खन मक्खनको लागि, केहि पुरा बेरी क्रेनबेरी सस जोड्नुहोस् वा सुन्तला रस को मीठा नारंगी मार्मिक बनाउनुहोस्। नुस्खा तलको भिन्नता हेर्नुहोस्।
नुस्खा सजिलै दबाइ वा तीन पटक छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 चम्मच मक्खन (नरम)
- 1 tablespoon confectioners 'sugar
- 1 नारंगी (छाती र 1 चम्मच रस)
- वैकल्पिक: ड्यास दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
सानो कटोरामा अवयवहरू मिलाउनुहोस् र whisk संलग्नकसँग हात मिलाउनुहोस् वा हातले राम्रोसँग मिल्दैन। समयको सेवा नगर्दा फ्रिज गर्नुहोस्।
यो द्रुत ब्रेडहरू, बिस्कुटहरू, पेनकेक्सहरू र waffles, वा muffins को लागि स्वादिष्ट फैलावट हो।
विविधताहरू
- सुन्तलाको रस र छातीलाई 1 चम्मचको मीठा नारंगी मार्मिक बनाउनुहोस्।
- सुन्तला क्रेनबेरी मक्खनका लागि 1 देखि 2 वटा चम्मचका सम्पूर्ण बेरी क्रानबेरी सस जोड्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 81 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |