रोमपप, एक मेक्सिकोको जस्तै एक मेक्सिको छुट्टीको ककटेल ले बोलाइएको छ, यसको नाममा स्पेनिश हङकङ बाट मूल रेसिडिङ ponche de huevo । 17 औं शताब्दीमा एक प्यूबला कन्वेंचरमा ननहरू द्वारा प्रथम, सन् 1 99 7 मा नक्सोभरि मेक्सिको भर फैलियो र रमाइलो र सुगन्धित पेय बेच्न थाल्यो। कथाको रूपमा लिन्छ, एक बहिनीहरूले मूल नुस्खा लिनुभयो, जसको साथ एक गुप्त संघटक थियो, उनको संग कब्र। तर यदि आज केहि हराएको छ भने, मेक्सिकोहरूले नोटिस गर्दैनन्। क्रिसमस र नयाँ वर्षको वरिपरि क्रीमयुक्त पेय स्पाइप्सको उपभोग, तर यो एक जन्मदिन टोस्टको लागि वा मिठाईको साथमा एक फिटिंग पेय पनि हो। रोमपपले सिजन र तपाईंको स्वाद प्राथमिकतामा निर्भर गर्दछ, बर्फ, माथि बर्फ वा तातो सेवा गर्न सकिन्छ। तपाईं पनि रम को मात्रा बढाउन वा घटाउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप
- ब्लाउड भयो बादाम , खालहरू हटाइयो
- 6 कप दूध
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1/2
- दालचीनी स्टिक
- 8 अन्डा व्यक्ति
- 1 कप प्रीमियम रम
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक प्रोसेसरमा पेस्टमा बादामलाई प्रशोधन गर्नुहोस्।
- एक भारी तल तल ससान्पमा दूध, चीनी र दालचीनी स्टिकलाई सिध्याउनुहोस् जब सम्म शिरले भंग पार्छ र दूध को माध्यम ले दूध पुर्याउँछ तर फोडा गर्दैन। स्टोभबाट हटाउनुहोस् र यसलाई 30 मिनेटको लागि खडा गरौं।
- क्यान्सरले दूधको मिश्रणमा पेस्ट गर्छ।
- मलाई क्यान्सर सम्म अण्डा व्यक्तिलाई हराउनुहोस्, त्यसपछि तपाईले यसलाई सामेल नगरेसम्म लगातार ढोकामा दूधको मिश्रण जोड्नुहोस्।
- स्टोवमा प्यान फर्काउनुहोस् र कम गर्मीमा मिश्रण पकाउनुहोस्, लगातार घिमिरे सम्म, लगभग 8 देखि 10 मिनेट सम्म चम्मचको पछाडि कोट कोट गर्न कटिन्छ।
- रोम्पोपलाई पूर्णतया ठुलो पार्नुहोस्।
- सेवा भन्दा पहिले रम थप्नुहोस् र हलचल गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 585 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 302 मिलीग्राम |
| सोडियम | 213 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 65 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 9 |