क्विनो र पालक एक शक्तिशाली पातलो संयोजन हुन्। पिस्टोको अतिरिक्त यो पूर्ण रूपमा स्वादिष्ट हुन्छ, र केहि पकाइएको क्वीनोना, ताजा पालक, र केहि पनीर वा पोषण खमीर भन्दा धेरै केहि पनि केहि छैन, यो तालिका मा भोजन प्राप्त गर्न एक सुपर द्रुत र सजिलो तरीका हो। केहि ओवन-भुना भयो सब्जियां जोड्नुहोस्, या त भुना भयो लाल मिर्च या टमाटर, यदि तपाईं यसलाई थोडा अधिक बाहिर जान चाहानुहुन्छ।
साथै, यो वास्तवमा एक-डिश भोजन हो, किनकी यो केवल एक बर्नर संग खाना पकाउने एक उत्कृष्ट विकल्प हो, विद्यार्थी छाती निवासीहरू जस्तै वा एक तातो प्लेटबाट खाना पकाउने।
यो नुस्खा शाकाहारी हो, र यदि तपाईं पर्मेसन पनीर को स्थान मा एक शाका पेस्टो र पोषण खमीर प्रयोग गरिरहनु हुन्छ यो पुनर्गठन हुन सक्छ। यदि तपाईलाई ग्लुटेन-फ्रि पनि चाहिन्छ भने, केवल क्वीनोमा सब्जी भाइरसको सट्टामा पानी पकाउनुहोस्, र, जब तपाइँको पेस्टो ग्लुटेन-फ्रि हुनुपर्छ भने, यदि तपाई स्टोर प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ भने सामग्री सूची डबल-जाँच गर्न रोक्दैन। खानुपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप quinoa, rinsed
- 2 कप पानी वा सब्जीको भाँडा
- ठूलो मुट्ठी ताजा पालक
- 1/4 कप तयार शाकाहारी पेस्टो
- 1/2 चम्मच ताजा नींबू वा काग को रस
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
- 2 चम्मच ताजा ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर वा
- पोषण खमीर (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
10 देखि 12 मिनेटको लागि सब्जीको भाइरस वा पानीमा सिमेरर क्विनो, सम्म क्विनो लगभग पकाइएको छ।
3 देखि 4 मिनेटको लागि ताजा पालक र गर्मीमा तह लगाउनुहोस्, जब तक पालकले बिर्सेको छ र क्वीनो मार्फत पकाइएको छ।
गर्मीबाट हटाउनुहोस्। पेस्टोमा हिउँद, चिल्लो रस संग बगाव र नमक र काली मिर्चसँग स्वाद राम्रो हुन्छ। समुद्री सागर वा कोषेर नमक सधैं राम्रो छ!
ताजा स्वाद वाला पिर्मेन्स पनीर संग गार्निश, या अतिरिक्त स्वाद को लागि थोडा पोषण खमीर मा हलचल (र वेगास को लागि B12 को बढावा!)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 96 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 906 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |