यो मासुको खुट्टा तयार पार्न सजिलो छ, र यो ठूलो स्वाद छ। सामग्रीमा कन्डेड फ्रान्सेली प्याज सूप, द्रुत लुकाइएको जाम, रोटी को टुक्रा र आधारभूत मौसमी समावेश गर्दछ। मसिश आलु र सलाद वा यो मनपर्ने पकाएका सब्जिहरु संग यो मासुको खुवाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड दुबला भुइँमा गोडा
- 1/2 कप जड (लुकाइएको)
- 1/2 कप रोटी क्रमांक (ठीक सुकेको)
- 1 अण्डा (हल्का पीडा)
- 1 ले फ्रांसीसी प्याजको सूपलाई निको पार्न सक्छ (अज्ञात)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच सूखे अजवाली
- वैकल्पिक: गुड़ियाप केचेच (वा बारबेक्यू सस)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरामा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्; एक मासुलोफ प्यान वा ठूलो (9x5x3 इन्च) लुका प्यानमा प्याक गर्नुहोस्।
- लगभग 1 घण्टा र 15 मिनेटको लागि 350 डिग्रीको साथ लिनुहोस्।
- थोपा बारबेक्यू सस वा क्याचअप सँगको 5 देखि 10 मिनेट अगाडि शीर्ष गर्नुहोस्।
- स्लिङ गर्नु अघि केहि मिनेट बाँकी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 344 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 127 मिलीग्राम |
| सोडियम | 191 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 36 g |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)