बिस्किट छोड्नुहोस् जब तपाईंसँग खाना खाने बिस्कुट रोल गर्न धेरै समय छैन भने तपाईंको लागि राम्रो हुन्छ। तिनीहरूको नाम तथ्यबाट आउँछ कि बिस्कुट छिट्टै मिश्रित हुन्छन् र त्यसपछि बेकिंग पानामा पकायो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 4 चम्मच पाक पाउडर
- 1/2 चम्मच नमक
- 3 टेम्बेको छोटो
- 1 कप दूध (चिसो वा कोठाको तापमान)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 450 डिग्री एफ। ग्रीस पाक चादर।
- एक मध्यम कटोरा मा, आटा को मिश्रण, बेकिंग पाउडर , र नमक। कंक्रीटको साथ छोटोमा काट्नुहोस् जब तक मिश्रण कुरै भएन। सबैलाई एकैचोटि दूध थप्नुहोस् र आलु पूर्णतया गीला नभएसम्म मिश्रण गर्नुहोस्। बिस्किट ब्याटर छोड्नुहोस्, प्रत्येक बिस्किटको लागि लगभग 2 टिबी, एक छेउमा पकाएको पानामा।
- 12 मिनेट वा नभएसम्म 450 डिग्री एफ मिलाउनुहोस्। तपाईंको खाना संग न्यानो पार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 75 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 386 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |