नौसेना ग्रोड तीन प्रकार को रम, अंगूरफ्रस रस, हनी सरल सिरप, र सेल्टजर संग बनाइएको एक क्लासिक टिकी पेय हो । यो प्रतीक पेय पहिले 1 9 41 मा डोन द बिचकोचकोम्बर द्वारा सेवा गरिरहेको थियो, र आज पनि धेरै टिकी पट्टी र रेस्टुरेन्ट मेनुमा पाइन्छ। Grog ककटेल (रम, पानी, चूनाको रस) र नाविक र समुद्री डाकूहरूमा लोकप्रिय थिए पछि यो 18 औं शताब्दीमा पहिलो पटक आविष्कार गरे।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 OZ डेमेरा रम
- 1 OZ डार्क रम
- 1 OZ लाइट रम
- .75 ओजी ताजा अदरक रस
- 1 OZ हनी सरल सिरप
- .75 ओज सेल्टजर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक शेकरमा सबै अवयवहरू बर्फसँग जोड्नुहोस् र राम्रोसँग हिलाउनुहोस्
- छोटो ग्लास भर्खरै बर्फको साथ आधा बाटोमा भर्नुहोस्। यस पेय संग कुचुर राम्रो छ।
- गिलासमा पेयलाई बिरोध गर्नुहोस्
- कटाईका फलफूलको साथ गार्निश
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 228 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 57 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |