आइसक्रिमको स्कूपमा मीठो आलू पाइ स्वाद? हो, कृपया!
यो स्वादिष्ट ब्राउन शुगर पेकान प्रिलिन चटनी वा डुलस डे लेचे संग मिठाई आलु आइसक्रीम सेवा गर्नुहोस् । तरटरस्कोच चटनी पनि उत्कृष्ट हुनेछ, वा आइसक्रिममा मात्र टोस्ट गरिएका पेकान वा टोस्ट गरिएको नारियल छिट्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 कप भारी क्रीम
- 1 कप दूध (पुरा)
- 3/4 कप ब्राउन शुगर (गाढा)
- 5 अन्डा व्यक्ति
- 1 कप मिठाई आलु शुद्ध
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- 3/4 चम्मच ग्राउण्ड दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कडा मध्यम सससेन मा क्रीम, दूध, र भूरी शर्करालाई न्यानो गर्नुहोस्, कहिलेकाहीं चिरिङ्ग सम्म भत्किन्छ जब सम्म सुन्नु पर्छ र मिश्रणले फोडा सुरु हुन्छ।
- एक सानो कटोरामा, अण्डाले छोटो छोटो छ। बिस्तारै गर्मीको लगभग 1 कप को अन्डा योलमा घुम्नु, बिस्तारै बिस्तारै बिस्तारै बिस्तारै। अण्डा जङ्गलको मिश्रणले सससेनमा फर्केर आउँदछ, लगातार हिउँदिरहेको छ। मध्यम तापक्रममा पकाउन जारी राख्नुहोस्, जबसम्म मिश्रण थोपा थोपा र थोपाको पछाडि कोट, * वा लगभग 175 डिग्री एफ। सम्म फोडा नगर्नुहोस्।
- मिश्रणलाई राम्रो-जाल चलानीको माध्यमबाट एक कटोरामा खान्नुहोस्। मिठाई आलु शुद्ध र मसाले मा बिस्कन्छ। कम्तिमा 3 घण्टा सम्मको ठुलो सम्मको कभर र फ्रिज गर्नुहोस्।
- निर्माताको दिशाहरू पछ्याएर आइसक्रिम फ्रिजमा फ्रिज गर्नुहोस्। फर्ममा एक कन्टेनर, आवरणमा ट्राफिक गर्नुहोस् र स्थिर गर्नुहोस्।
* अण्डा र दूध को मिश्रण मा एक चम्मच डुब्न र चम्मच को पीठ मा एक औंला को दौड। यदि तपाईंको औंला बनाउँछ पथ स्पष्ट छ र चम्मचमा फिलिम सबै भाडामा छैन, यो गरे।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 678 |
| कुल मोटा | 50 g |
| पागलिएको बोसो | 30 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 348 मिलीग्राम |
| सोडियम | 158 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 13 g |