सरस र गुलाबी को संयोजन बारबेकित मांस को एक मीठा र खट्टा स्वाद दि्छ। जबकि यो पोर्कको लागि उद्देश्य छ यो चटनी चिकन र मासु पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ। प्रयोग नराख्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप (240 एमएल)
- तयार पारियो
- 1/2 कप (120 एमएल) पिघल
- 1/4 कप (60 एमएल) साइडर सिरका
- 1/4 कप (60 एमएल) हनी
- 1 चम्मच (15 एमएल) तेल
- 1/2 चम्मच (2.5 मिलीलीटर) पाउडर अयगानो
- 1/2 चम्मच (2.5 मिलीलीटर) पाउडर थिम
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) केयेन (वैकल्पिक)
- नमक चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- Sacecepan मा सूखी अवयवहरू मिलाउनुहोस्। एक मिल्ने पेस्ट बनाउन पर्याप्त सिरका थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- उच्च गर्मी माथि राख्नुहोस् र बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउन, निरन्तर उत्तेजित। कहिलेकाहीँ हिउँदो तापनि गर्मीमा 10 मिनेटको हिसाबले गर्मी कम हुन्छ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र चिसो चिसो प्रयोग गर्न अघि पूर्ण गरौं।
यदि समय अगाडी बढाएमा फ्रिजमा एक वाटाइट कन्टेनर भण्डारण गर्नुहोस् एक हप्ता सम्म।
एक चिसो दिन वा दुई पछि रमाइलो हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 29 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 97 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |