सजिलो र ताज़ा गर्दै, एपरोल स्प्रिट्ज एक पेय हो जुन तपाई प्रयास गर्न चाहानुहुन्छ, र यसले तपाईको मनपर्ने रातो खानाको एपिटिफ बन्न सक्छ।
यो निर्माण गर्न एक सरल पेय हो, र यहाँ खण्डको अर्डर ध्यान दिन महत्त्वपूर्ण छ। बरफ र सुन्तला पहिलोमा जान्छ, त्यसपछि स्पार्कलिंग इटालियन शराब , त्यसपछि एपरोल। पेय सामान्यतया हिउँदिएको छैन, मिक्स गर्न रक्सी र सोडा को बुलबुलेमा निर्भर गर्दछ। सोडा (क्लब सोडा वा सोडा पानी) यहाँ पनि यो सुनिश्चित गर्नका लागि कि एपरोल सिंक छैन, बरु बिबलहरू बीच निलम्बित हुन्छ र बिस्तारै स्वाभाविक रूपमा एकीकृत गर्न अनुमति दिन्छ।
एपरोल स्प्रिट्ज नारंगी-स्वाद गरिएको कडा एपरिटिफ र उत्कृष्ट परिचयको आनन्द लिने एक क्लासिक तरिका हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 भागहरु Cinzano Prosecco
- 2 भागहरू
- एपरोल
- 1 ड्यास सोडा
- गार्निश: बर्फ
- गार्निश: a
- सुन्तलाको टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो रङमा बर्फ र एक सुन्तला टुक्रा थप्नुहोस्।
- त्यसपछि प्रोसेस्कोमा डुबाउनुहोस्।
- सोडाको ड्यास थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 16 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 241 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |