बिहान, दोपहर वा ढिलो रात - पनीरबर्गर पप टिर्टको लागि कुनै गलत समय छैन। यो प्रेमी पेस्ट्री अनुभवी ग्राउंड बीफ संग भरी छ, कटाई कोलोबी जैक संग मिश्रित र एक कुरकुरा बाहिर, भाप मा भित्र पूर्णता संग ग्रील्ड। डुप्पाको लागि क्याचअप संग सेवा गर्नुहोस्, र यसलाई खुट्टाको छेउमा पूर्ण खाना बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 tbsp। सब्जी तेल
- 1/2 lb. lean ground beef
- 1 चम्मच। नमक
- 1 tbsp। मिनिसि प्याज
- 2 लौंग खनिज लसुन
- 1 चम्मच worcestershire सस
- 1 कप मोन्टेनी जैक / कोल्बी कटाई पनीर मिश्रण
- 14 प्रशस्त तयार पिज्जा आटा पाना
- 6 स्विस सफेद अमेरिकी पनीर
- 2 चम्मच मिठाई रेशा
- 1 अण्डा, अण्डा धोने को लागी पीटा
यसलाई कसरी बनाउने?
मध्यम तापक्रममा एक कुञ्जीमा तेल र जमीन मासु थप गर्नुहोस्। एक काठ को चम्मच संग, कहिले काँही हलचल र मासु को सानो टुकडा मा तोडें।
एकपटक मासु खानु हुन्छ, नमक, प्याज र लसुन थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
एक मिनेट वा दुई पछि, चिन्चेस्टरशायर चट्याउने र पतित पनीर जोड्नुहोस्, र संयुक्त सम्म पनीर र पनीर पिघ्यो। गर्मीबाट पनीरबारी मिश्रण हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
ठुलो आटासँग छिटो काम गर्दै, तयार पिज्जाको क्रस आउट गर्नुहोस्। 6 वर्गमा काट्नुहोस्।
तीन पनीरमा तीन पनीर अमेरिकी पनीरको टुक्रा राख्नुहोस्। ⅓ कप पनीरबर्गर मिश्रणको साथ प्रत्येक पनीर टुक्रा माथि, यसलाई थोपा फैलाउनुहोस्। मासु मिश्रको शीर्ष मा मीठा रेशम राख्नुहोस्, त्यसपछि अमेरिकन पनीरको एक टुक्राको साथ लिनुहोस्।
आटाको किनारामा अण्डालाई ब्रश गर्नुहोस्, त्यसपछि बाँकी बाँकी बाँकी पिज्जा आटा वर्गहरूसँग। किनाराहरू सील गर्न एउटा कालो प्रयोग गर्नुहोस्, र आवश्यक भएमा थप आटा ट्रिम गर्नुहोस्।
- 5 मिनेट प्रति तिरको लागि मध्यम तापमा एक गल्तीमा कुकुर, वा आटा सम्म पकाइएको हुन्छ।
- टेटर टट्स र क्याचअप संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 953 |
| कुल मोटा | 70 g |
| पागलिएको बोसो | 37 g |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 300 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,572 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 72 g |