यो सजिलो बोक चिया नुस्खा व्यस्त हप्ताको लागि उत्तम छ। चाल हातमा सबै अवयवहरू छन्, र चाँडो हलचल छिटो ताकि लसुन जलाउँदैन (पानी वा चिकन भाइरस थप्न पनि मद्दत गर्दछ)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 1 चम्मचको सब्जी तेल (क्यानोला राम्रो छ) वा मूंगफली तेल, हलचल-फ्राइङको लागि
- 2 चम्मच खनिज लसुन
- 1 पाउन्ड बोक चिया, स्टक
- विकर्ण कटौती र 1 - 1 1/2 इन्च टुक्राहरु मा काट
- लाल मिर्च फ्लेक्सको चुरोट, चिनी पेस्ट अथवा मिर्च पाउडर (वैकल्पिक)
- 1 चम्मच प्रकाश सोया सस
- 1/2 चम्मच शुगर
- नमक स्वाद (म 1/4 चम्मच भन्दा कम प्रयोग गरियो)
- 1/4 कप पानी वा चिकन भाइरस
- एशियन तिल तेल, स्वाद गर्न (म 1/2 मा चम्मच प्रयोग गर्दछ)
- ताजा जमीन कालो वा
- सेतो मिर्च , स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
हीट डुक र तेल थप गर्नुहोस्। जब तेल तयार छ, लसुन अरोमेट नभएसम्म, लसुन र चिनी पेस्ट, मिर्च पाउडर वा रातो मिर्च फ्लेक्सहरू प्रयोग गर्नुहोस् र लगभग 30 सेकेण्डसम्मको हल्का स्ट्रि-फ्र्री गर्नुहोस्। बोक चिया जोड्नुहोस्, पहिला स्ट्याक थप गर्नुहोस् र त्यसपछि पातहरू। 1 मिनेटको लागि सोया सस , शर्कु, र नुन, र ऊँची गर्मीमा हलचल-तौलमा हलचल।
पानी वा चिकन भाइरस जोड्नुहोस्, ज्वरो कवर गर्नुहोस् र लगभग 2-3 मिनेटको लागि उकालो, जब सम्म पातहरु कालो हरियो हुन्छ र पछाडी निविदा हुन्छ तर नरम नरम हुन्छ।
गर्मीबाट ज्वरो हटाउनुहोस्। मिर्चको स्वाद संग तिलको तेल र सिजनमा हलचल।
अधिक बोक चय व्यंजनहरु:
अनुहारमा रगत पिउने
चिन्ता मसालेदार चीनी ग्रीससँग
Bok Choy चिकन सूप
चीनियाँ "सागरहित" (गहिरो तलामा चोक चिया पसल)
पोर्क चोप सुई
सिंहको हेड माटबल स्टू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 74 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 488 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |