म्याक्सिकन व्यञ्जनको लोकप्रियता बढ्दै गर्दा, मा तयार पारिएको मैक्सिकन मसाले मिक्सको मिश्रणले तपाईंलाई भान्सामा समय बचत गर्न सक्छ। आफ्नो जडी बूटियों र मसाले को मिश्रण संग घर मा आफ्नो मेक्सिकन मसाला मिश्रण बनाइयो सरल छ।
मेक्सिकन पकाउने मा सबै भन्दा सामान्य प्रयोग गरिएको स्वाद लहसुन, प्याज, र चिपपले पाउडर (भुना भयो जलापेनासहरू जो सुकेको र जमीन भएको छ)। मेक्सिको खाना पकाउने मा सबै भन्दा साधारण प्रयुक्त जडी बूटी र मसलाहरु शामिल हैं सिलिल्रो , मिर्च पाउडे आर, मेक्सिकन अयगेगो , ग्वे , दालचीनी, लौंग, एनि, कोकोआ पाउडर र एपेजोटेट ।
यो मेक्सिकन मसाले मिश्रण मिर्चमा ठूलो छ र गोल्डिङ, पाक, वा ब्रोलिङ भन्दा पहिले गोमा, सुँगुर, वा चिकनमा छिन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मिर्च पाउडर
- 1/4 कप
- हंगेरी मीठा पेपरिका
- 1 चम्मच जमीन गन्ध
- 1 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 1 चम्मच जमीन सूखे चिपपले चिल्लो मिर्च
- 2 चम्मच सूखे अयवाग्य पातहरु
- 1 चम्मच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एकसाथ मिलेर मिर्च पाउडर , हङ्गेरिया मिठाई पेप्रिका , ज्वरो, लसुन पाउडर, प्याज पाउडर, चिपपले काली मिर्च पाउडर, सुकेको अयगान्डा पातहरू, र नुन संयुक्त रूपमा।
- एक थ्याइट गिलास जारमा मेक्सिकन मसाले मिक्स राख्नुहोस् र ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा भण्डारण गर्नुहोस्। 3 महिना भित्र प्रयोग गर्नुहोस्। प्रत्येक प्रयोगलाई पुन: मिलाउन अघि हल्लाउनुहोस्।
यो मेक्सिकन मसाला मिश्रण मिर्चको साथमा ठूलो छ। दक्षिण-बाट-किनारा स्वादको लागि गिलिङ, पकाउने, वा ब्रोलिङ गर्नुअघि यसलाई बीफ, सुँगुर वा चिकनमा छिन्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 6 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 89 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |