जब हामी उत्तरी अमेरिकामा गोडा पसल ग्रिल गर्छौं, हामी प्रायः कटौतीहरू प्रयोग गर्दछौं जुन लामो, ढिलो रमाउनुपर्दछ र निविदा र स्वादपूर्ण परिणामहरूको लागि धेरै फ्याँकिन्छ। अर्जेन्टिनामा, रिब्स फरक फरक छ - हड्डीको पार पारवाही - प्रत्येक टुक्रा ठूलो छ, रिब मासु को पित्त भाग हड्डीको साना टुक्राहरु संग। जब रिब मासुले यस तरिकालाई पुर्खाएको छ, त्यहाँ कम कनेक्टिविटी ऊतक छ र मासु बिना सख्तै तातो ग्रिलमा मासु पकाउन सक्दछ। यो काटलाई प्राय: यूएस सुपरमार्केटहरूमा "फ्लाकिने-शैली" भनिन्छ र कोरियाली बारबेक्यू पसलहरूको लागि लोकप्रिय छ।
अर्जेन्टिनामा, यी फ्लैंकन शैली रिब्सहरू केवल ग्राउण्डमा जान अघि नुनको उकालो मात्र सँगै व्यवहार गर्दछ ( स्वादको लागि केही दृढ काठको धुँवाको साथ)। रिबहरू 10 देखि 12 मिनेटमा पकाउने, छिटो खाने बेलामा तपाईंलाई खानाको लागि उत्तम। तिनीहरू गलालिसी चिम्चिरी सससँग जोडिन्छन् उत्कृष्ट हुन्छन्।
रिबन एक पारंपरिक asado , या ग्रील्ड भोज मा सेवा को पहिलो खाद्य पदार्थ मध्ये एक हो, तर यी पसिहरु लाई पनि एक प्रमुख मुख्य कोर्स बनाइएको छ, उदाहरणका लागि ग्रील्ड बलुआ र नरिवल चावल संग सेवा गरिन्छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 देखि 2 पाउण्ड रिब्स (फ्लांक-शैली)
- 1 देखि 2 चम्मच नमक (कोष)
- सेवाको लागि चिमचुर्री सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्लेट वा थालीमा रिब्स राख्नुहोस्, र कोसर नुनसँग उदारतासाथ दुवै पक्षहरू छिटो पार्नुहोस्। रिब्सलाई कोठाको तापमानमा बस्न दिनुहोस् जब ग्रिल माध्यमिक उच्च हुन्छ ( उत्तम काठको लागि केहि काठको चिप्सका साथ कालोक प्रयोग गरी)।
- प्रत्येक पक्षमा 4 देखि 6 मिनेट सम्म ग्रिल रिब्स वांछित दान को लागी। दानको लागि परीक्षण गर्न एक रिब काट्नुहोस् (सच्चा प्रामाणिकताको लागि तपाईंको बेल्टमा हस्त गाउको चाकू प्रयोग गर्नुहोस्!)।
- छेउमा चिमचुर्री चटनीको साथ दाँत बन्द गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 663 |
| कुल मोटा | 52 जी |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 177 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,746 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 47 g |