Salmorejo sauce मा यो खरगोश क्यानरी टापुबाट एक सामान्य डिश हो। खरगोश पहिला दाखरस, सिरका, लसुन र मसालेमा खाएको छ, त्यसपछि जैतूनको तेलमा फ्राइड गरिन्छ। चटनी गरम हुन्छ र खरानी सम्म खरानी सम्म खरगोश हुन्छ। भुटानी आलुसँग यो खरगोश डिश सेवा गर्नुहोस्। एउटै नामको कोर्डोबाबाट चिसो सूपको साथ यो "salmorejo" चटको भ्रमित नगर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 खरगोश (2.5-3 एलबीएस।)
- 1/4 कप
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- नमस्कार स्वाद
- 4 लौह लसुन
- 1 मध्यम-काली मिर्च, जस्तै
- Anaheim
- 1/2 tsp।
- थिम
- 1/2 tsp।
- रस्सेरी
- 1
- तेजपात
- 1 tbsp।
- स्पेनिश मिठाई पेपरिका
- 1 कप (8 ओज।) सेतो शराब
- 3 चम्मच।
- सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
Salmorejo sauce नुस्खाको साथ यो खरगोशले 4-5 सर्भर बनाउँछ। यसले 4-12 घण्टाको लागि खरगोशलाई खारेज गर्नुपर्छ।
- खरगोशको सानो टुक्रामा काटेर (लगभग 10-12)। साल्ट खरगोश र एक उकालो पकाउने डिशमा राख्नुहोस्।
- लसुन लौको प्वाल पार्नुहोस्। काली मिर्च धेरै टुक्राहरूमा काट, बीउ र रेजहरू हटाउँदै। थिम, रस्सरी, पेपरिका राख्नुहोस्, सेतो शराब, सिरका र कालो मिठो खाना प्रोसेसर र चिसोमा राख्नुहोस्। खरगोशको माटो मिलाउनुहोस्। डिश कवर गर्नुहोस् र खरगोश फ्रिजमा खानुपर्छ।
- जब खाना पकाउन तयार भए, जैतूनको तेल एक भारी तल तल फ्राइङ प्यानमा राख्नुहोस् र मध्यम मा उचालो। खरगोश टुक्राहरू पकाएर पाक र पकाएर पकाएर पकाउनुहोस्, सबै पक्षमा खरानीलाई निश्चित गर्नुहोस् (लगभग 15 मिनेट)। आवश्यक भएमा थप तेल थप गर्नुहोस्। जब पकाएको, प्यानबाट हटाउनुहोस् र प्लेटमा राख्नुहोस्।
- उकालोमा उही फ्राइकिङ प्यानमा र उकालो उचालो। प्यान्टमा खरगोश टुक्राहरू फर्काउनुहोस् र 10 मिनेटसम्म उकालो जारी राख्नुहोस्। तरल कम हुनु पर्छ।
- सर्वोच्चो सस संग माथि माथि र फ्राइड वा भुना भयो आलु सँगसँगै खरगोश सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 712 |
| कुल मोटा | 29 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 264 मिलीग्राम |
| सोडियम | 223 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 86 जी |