"Brotgewürz" एक रोटी मसाला मिश्रण हो जुन प्रायजसो जर्मन रोटी व्यंजनहरूमा उल्लेख गरिएको छ। यो दक्षिणी जर्मनी , अस्ट्रिया, र स्विट्जरल्याण्डको साथसाथै दक्षिण टाइभोलमा प्रयोग गरिन्छ।
यी अधिकांश मसलाहरू पाचन एडिडको रूपमा मानिन्छ, यद्यपि उत्तरी जर्मनीमा रोटीको बहुमतले यस किसिमको रोटी मसला र नराम्रा गाढा बीजहरू समावेश गर्दैन, जुन दक्षिणमा पनि धेरै लोकप्रिय छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 चम्मच खपत बीउ
- 3 चम्मचहरू
- anise seed
- 3 चम्मचहरू
- फलफूलको बीउ
- 1 चम्मच धनी (पुरा)
- वैकल्पिक: 1 देखि 2 चम्मच फलक (या मीठो ट्रेफोइल, सबैस्पिस, या गृहिणी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै बीउहरू एकै ठाउँमा एक सफा कफी चिनरमा वा मोर्टार र मोती संग पीडित गर्नुहोस्। अन्य मसाले संग घरको अँध्यारो, सुक्खा क्षेत्रमा भण्डार गर्नुहोस्। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने, तपाईं यसको सट्टामा सम्पूर्ण बीउ मिलाउन सक्नुहुनेछ।
- प्रति रोटी मसलाको 1 देखि 3 चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्।
यो नुस्खामा प्रयोग गरिएको: शवरजल्ल्डर क्रुस्ट ।
"Brotgewürz" को बारेमा थप जानकारी हेर्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 17 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |