यी ताजा ताजा नारंगी creamsicle smoothies बस आइसक्रीम बार जस्तै स्वाद छ, तर तिनीहरू पर्याप्त स्वस्थ छन् नाश्ता लागि सेवा।
यदि तपाईं त्यो बर्फीला, दूधशैली बनावट प्राप्त गर्न चाहानुहुन्छ भने, यो सर्वोच्च सर्वोत्तम म्यानारिन सुन्तलाहरू फ्रिज गर्न उत्तम छ। तर यदि तपाईं चाँडै हुनुहुन्छ भने, तपाईं सँधै अङ्ग्रेजीहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ र थप बर्फ थप्न सक्नुहुन्छ।
शीर्ष Smoothie व्यञ्जनहरु | हरियो चिकनी पकाउनुहोस् भिडियो
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गाँस्न सक्छ (11-औंस
- रस मा mandarin सुन्तला )
- 1/2 कप अनानास (जमे हुए चंकी)
- 1/2 कप दही (वेनिला, वा भेइला सोया दही)
- 1 चम्मच हनी
- 1 कप सोया दूध (वेनिला)
यसलाई कसरी बनाउने?
- खोलका सुन्तला र नालीको हुन सक्छ। जिप-माथि प्लास्टिकको थलोमा राख्नुहोस् र धेरै घण्टा स्थिर गर्नुहोस्।
- ब्लेंडर, भिता मिक्स , वा खाना प्रोसेसरको तलमा जमे भएका सुन्तला र अनानास बन्दुकहरू राख्नुहोस्।
- सूचीबद्ध क्रममा बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस्। मिश्रणले दूधशैलीको बनावट सम्म पुग्न सम्म पुरी। थप बर्फ थप गर्नुहोस्, यदि चाहानु भएमा, असुरक्षित स्थिरता प्राप्त नभएसम्म।
प्रति सेवा: 236 कैलोरी, 2 जी वोसो (3 जी संतृप्त वसा), 3 मिलीग्राम कोलेस्ट्रॉल, 50 ग्राम कार्बोहाइड्रेट, 3 जी फाइबर, 8 जी प्रोटीन, 46% भिटामिन ए, 96% भिटामिन सी, 28% क्याल्सियम, 7% लोहे
Smoothie Recipes
ब्लुबेरी फलहरु कोमल
चेरी वेनिला धुम
चकलेट चेरी चुम्बन
स्ट्रबेरी केला Smoothie
केला Smoothie
मूंगफली मक्खन केला Smoothie
फलफूल चिकनी व्यञ्जनहरू
गाजर कोक Smoothies
Peach Smoothie
स्ट्रबबेरी धुंधला
चकलेट स्ट्रबबेरी धुंधला
बेरी फलहरु कोमल
कद्दी धुंधला
सूर्योदय धुंधला
लेमन ब्लुबेरी धुंधला
स्ट्रबबेरी चिकनी पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 215 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 74 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |