म यो मूंगफली मक्खन केला चिकनी नुस्खालाई "एल्विस विशेष" भन्छु किनभने उनीहरूको मनपर्ने स्यान्डविच केला र हनीसँग मूंगफली मक्खन थियो। यो सुईले तपाईंलाई दिनभरि लामो राख्न ऊर्जाको लागि दिनेछु।
यदि तपाईंसँग पहिले केला स्लाइसहरू फ्रिज गर्न समय छैन भने, केवल नियमित केलाहरू प्रयोग गर्नुहोस् र थप बर्फ थप गर्नुहोस्। र यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने तपाईले यो नुस्खामा सोया दूधको लागि नियमित दूध (सम्पूर्ण वा कम-मोटा), बादाम दूध वा नारियल दूध बदल्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप फ्रोजन केला स्लाइस (लगभग 2 मध्यम केले)
- 1 कप फ्रिज अनानास बन्दुक
- 1 कप बर्फ
- 1-1 / 2 कप वेनिला सोया दूध
- 1/4 कप मूंगफली मक्खन
- 1/4 कप भेनिला दही
- 2 Tbsp। प्रिय
यसलाई कसरी बनाउने?
कटाएको भुना हुआ मूंगफलीको साथ गार्निश, यदि चाहियो, र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
- फ्रिज गरिएका केला स्लाइसहरू, जमे भएका अनानास बन्दुकहरू र ब्लेन्न्डरको तल्लो तहमा वा खाना पकाउने कार्य कटोरामा राख्नुहोस्, धातु ब्लेडसँग फिट।
- फलफूलमा सोया दूध खाऊ।
- बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्। सुचारू सम्म शुद्ध। यदि ब्लेंडरले अनानास बन्दुकहरू राम्रोसँग कुच्याउँदैन भने, त्यसलाई रोक्नुहोस्। चम्मचको साथ अनानास धकेल्नुहोस्। फेरि शुरु गर्नु।
Miss Miss: Smoothie Recipes
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 401 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 158 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 69 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 10 जी |