यो सुन्दर स्वादिष्ट पकवान को सेवा को साथ गरम चैपैट (भारतीय फ्लैटफ्रेड) या पैराथस (पैन-फ्राइड इंडियन फ्लैट फ्र्रेड) र एक सरल अझै सम्म पूरा भोजन को लागी तपाईंको पसंदीदा पिकर।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- विभाजित मोङ्ग दाल (स्प्लिट पहेंलो दाल)
- नमस्कार स्वाद
- 1/2 tsp
- हल्दी पाउडर
- 3 चम्मच। वनस्पति तेल (वा canola वा सूरजमुखी पकाउने तेल)
- 1 चम्मच। जिरा
- Asafetida को 1 चुन्च
- अदरकको 2 इन्च टुक्रा (ग्रेटेड)
- 2 हरित मिर्च (धेरै राम्रो कटाई)
- 1 tbsp। कागतीको रस (वा नीबूको रस)
- गार्निश: कटाई
- ताजा धनी पातहरु
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कटोरा मा दाल राख्नुहोस् र राम्रो तरिकाले धुलाई। धोएको दाल एक बर्तन / गहिरो पट्टीमा राख्नुहोस्। डेराल, नमकमा स्वाद र हल्दी पाउडर पुरा गर्नका लागि पर्याप्त पानी थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस् र फोडा सेट अप गर्नुहोस्। जबसम्म दाल नरम हुन्छ कुकुर छैन।
- अर्को प्यानमा तेल हटाउनुहोस्, मध्यम गर्मीमा र केराको बीउ र काटेको हरियाली जोड्नुहोस्। फेरी स्प्ल्टटेरिंग रोक्न फेरी र त्यसपछि ग्रिड अदरक जोड्नुहोस्। 1 मिनेटको लागि प्रयास गर्नुहोस्।
- अब पकाएको दाल थप्नुहोस र राम्रो तरिकाले हलचल। हलचल गर्दा दाललाई नशा नदिनुहोस्।
- नमक संग सिजन आवश्यक छ र हलचल। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- नींबूको रस संग बगाव, फेरि हलचल (धीरे!), कटाई को धनुष संग गार्निश र गर्म चोपैट वा पाराथस र तपाईंको पसंदीदा पिकलेट संग सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 216 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 177 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 41 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 13 g |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)