परम्परागत रूपमा, यो तापक्रम क्यान्सर सूप मासु वा समुद्री खानालाई सानो टुक्रामा काटेर यसलाई अण्डाको श्वेत, तरल र कस्टस्टर्चको साथमा काटेर "चिकन मल्भेट" को रुपमा तयार गरिन्छ। क्रीम मकईको सूपको लागि यो नुस्खा धेरै सरल छ - कोस्टस्टार्क र पानीको मिश्रण मोटाईरको रूपमा प्रयोग गरिन्छ, र अण्डा को हड्डीले सेतो अघिल्लो भागमा सूप ड्रपको रूपमा गर्म स्टोथमा स्ट्रिम गरिन्छ। सेतो काली मिर्च, हरियो प्याज, र एसिनी तिल तेलले स्वादको लागि थप स्वाद थप्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 कप
- घरपरिवार चिकन स्टक वा पसल-किनेका चिकन भाइरस
- 1 1/4 कप डिब्बाबंद क्रीमयुक्त मकई
- 1/4 चम्मच नमक, स्वाद गर्न
- 1/2 चम्मच दानेदार चीनी
- कालो वा सेतो मिर्च, स्वाद गर्न
- 2 चम्मच चीनी चावल को शराब या सूखी शरी
- 3/4 कप पकाएको क्याब्यामेमाट वा पकाएको diced ham
- 1 चम्मच कर्नस्टर्क 2 चम्मच पानीमा भंग भयो
- 2 अन्डा सेतो, हल्का पीडा
- 1/2 चम्मच
- एशियन तिल तेल , वा स्वाद
- 2 हरियो प्याज (वसन्त प्याज), पनीरको लागि कार्निफिक कटाई, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- भाइरस वा स्टक ल्याउन एक ससनीपमा मध्यम उचाईमा। सृष्टिकृत मकईमा हिलो र एक फोडा (लगभग 3 मिनेट) फिर्ता ल्याउनुहोस्।
- नमक, शङ्ख, सेतो मिर्च , चावलको शराब वा शरी र पकाएको केराबेमेटमा हलचल। फेरि फोहर फिर्ता ल्याउन लगभग 2 मिनेट कुक गर्नुहोस्।
- कस्टस्टार्क र पानीको मिश्रणलाई द्रुत पुनः-टाँस्नुहोस्, र त्यसपछि उकालो सूपमा हाल्नु, मोटो पार्दै हिंड्नु। जब सूप मोटेको छ, सससेनलाई हटाउनुहोस्।
- एक स्थिर स्ट्रिममा सूपमा अण्डा गोठालो टाँस्नुहोस्, र चाँडै घडीको दिशामा हलचल नगरेसम्म पतली टुक्राहरू बनाउँदछ।
- यदि प्रयोग गरिसकेपछि तलको तेल र हरियो प्याज थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 83 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 810 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |