एक क्लासिक टेक्स-मेक्स डिश जसले 1 99 0 को आफ्नो मूल क्षेत्र को बाहिर जंगली लोकप्रिय बनाएको छ, फजितस मासु को ग्रिल स्ट्रिप्स जुन सामान्यतया प्याज, घंटी मरिच र अशुद्धता संग काम गरिन्छ। यद्यपि मासु मार्न र खुल्ला ज्वाला खाना पकाउन सामान्य संस्करणले कल गर्दछ, यो पनी तलीको नुस्खाले तपाईंलाई राम्रोसँग सेवा गर्नेछ जब तपाईसँग ग्रिङ्गको लागि समय वा उपकरण छैन।
- तपाईंलाई थाँहा थियो? Fajitas शब्द यो डिश को केवल बीफ संस्करण लाई संदर्भित गर्दछ, किनभने नाम फिजाबाट आउँछ, मासुको कटौती जसमा तिनीहरू परम्परागत रूपमा बनाइन्छ। तथापि, एउटै तरिकामा तयार भएको कुखुरा, सुँगुर, भेडा, माछा, चिन्ता र सब्जस्ता सब्जहरू पनि लोकप्रिय रूपमा फजित छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड / 450 ग्राम स्टिक स्टेक (वा फ्लैंक स्टेक)
- 4 घण्टी काली मिर्च (रातो, हरियो र / वा पहेंलो, सम्वन्धित र बीउ)
- 1 ठूलो प्याज (सेतो, पहेंलो, वा बैंगनी, खुलिएको)
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 10 देखि 12 अष्टिलास (मकई वा गेहूं)
- गार्निश:
- Guacamole
- गार्निश: पिको डे गैलो (वा
- साल्सा , क्रीम, बोतल हट चटनी, र / या मेक्सिकन तालिका चटनी)
- गार्निश: कटा सलाटी र टमाटर
यसलाई कसरी बनाउने?
मासुको अन्नको विरुद्धमा काट्नुहोस्।
मर्चर र प्याजहरू ¼-इन्च स्ट्रिप्समा स्वाद गर्नुहोस्।
ठूलो फ्राइङ प्यानमा तेललाई तान्नुहोस् र मासु उच्च गर्मीमा मासु पकाउन थाले। नमक र काली मिर्चको साथ छिन्नुहोस् र मासुको रस पकाएर कुकुर जारी राख्नुहोस्।
कटाई मिर्च र प्याज जोड्नुहोस्; आवरण र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ हिउँदिरहन्छ। रसहरु सम्म कम भए सम्म कुकुर जारी राख्नुहोस्, मासुको पकाएको र मरिच र प्याज रोप र पारदर्शी हुन्छ।
तुरुन्तै र तपाईंको छनौटको जुत्ताको साथ तपाईंको स्वादिष्ट फ़ाजिट को सेवा गर्नुहोस्। खानको लागि, मासु र सब्जीको पट्टी एक चिसिलामा राखिएको छ र एक वा बढी जुत्ताको साथ राखिएको हुन्छ; त्यसपछि tortilla फेरि जोडिएको छ वा लुकाइएको (भरने को राशि को आधार मा) र हातहरु संग खाए।
Robin Grose द्वारा संपादित
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3422 |
| कुल मोटा | 95 g |
| पागलिएको बोसो | 34 g |
| असंतृप्त फैट | 24 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 90 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7,560 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 515 g |
| आहार फाइबर | 39 जी |
| प्रोटिन | 117 जी |