यो सानो ऐना र शराब-स्वादयुक्त रिंगहरू हल्का र स्वादिष्ट कुकीहरू हुन्। तिनीहरू परम्परागत रूपमा गिलास एनिज मदिराको साथ खाएका हुन्छन्, तर तिनीहरू एक कप तातो चिया वा नाश्ता वा चायको समयको लागि कफीसँग स्वादिष्ट हुन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- सेतो शराब
- 1 कप शर्करा
- 1 कप सब्जी तेल
- 1 कप सब्जी
- छोटो
- 3 चम्मच।
- बेकिंग पाउडर
- 2 चम्मच।
- anise extract
- 6 कप आउँ
- वैकल्पिक: भर्खरको लागि दाँतदार चाइल्ड
यसलाई कसरी बनाउने?
पूर्व-गर्मीको ओवन 325 डिग्री।
- एक हात मिक्सर प्रयोग गरेर, शर्करा, सब्जीको तेल, सब्जीको छोटो र बकिङ पाउडर जोडेर ठूलो मिश्रणको कटोरामा एकसाथ। सेतो शराब र एना जोड्नुहोस् राम्रो र मिश्रण गर्नुहोस्। एक समयमा प्याला आटा जोड्नुहोस्। मिश्रणले सुत्ने वा कुरकुरा लगाउनेछ। तपाईं आटा सँगै मिलाउन आफ्नो हात प्रयोग गर्न चाहानुहुन्छ जुन तपाईले अन्तिम 2 कपको आटा थप्न सक्नुहुन्छ।
- 1/3 "कोटामा काटिएको एक अट्टेको बोर्डमा एक थोपा आटा र रोल लिनुहोस्। टुक्राहरू 4 इन्च लामो लामोमा काट्नुहोस् र डोनट आकार वा रङ बनाउनको लागी दुई ढोकाहरू सामेल गर्नुहोस्।
- ध्यानपूर्वक एक अनियमित कुकी पत्रकमा राख्नुहोस् र 15-18 मिनेट लिनुहोस् वा जब सम्म तिनीहरू सुनको रंग बन्नुहोस्। बोतल जलाउन सावधान हुनुहोस्!
- लगभग 10 मिनेट ठोक्नुहोस्, त्यसैले कुकिजहरू बिस्तारै पर्दैन किनभने तपाईं तिनीहरूलाई स्पट्युलबाट हटाउनुहुन्छ। यदि अझ चाँडो हुन्छ भने, चाँदीमा डुबेर माथिल्लो कोट गर्न डुबाउँदछ भने।
यद्यपि यो कुकीजहरू वर्ष भर बनाइन्छ, तिनीहरू क्रिसमसको समयमा विशेष रूपमा लोकप्रिय छन्। अर्को अचम्मको अचम्म र स्वादिष्ट स्पेनिश क्रिसमस कुकीको लागि, पोल्भोरोनको प्रयास गर्नुहोस्। स्पेनमा क्रिसमसको मिठाईको बारे सिक्न, स्पेनिश क्रिसमसको मिठाई ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 145 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 80 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |