तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूला आलुहरू (आइडोह बेकिंग आलु, सफाया सफा)
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्मच नमक (कोष)
- 6 स्लाइस बेकन (पकाएको, घाउ, र टुक्रा)
- 1/2 कप कपडेदार पनीर (कटाई, विभाजित प्रयोग)
- 1/2 कप
- खट्टा क्रीम
- 1/4 कप चाइव्स (वा हरियो प्याज, कटाई)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- 1/4 कप पर्मेसन पनीर (ग्रेटेड)
- वैकल्पिक: मिठाई हंगेरी पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat ओवन 400 देखि एफ
जैतूनको तेलको साथ आलु र कोसर नुनसँग छिराउनुहोस्। काँटाका साथ धेरै ठाउँहरूमा भित्ता। एक उथेक बकिङ प्यान 6 इन्चमा राख्नुहोस् र बीचमा नरम नभएसम्म 45 मिनेट मिनेट 1 घण्टा।
जब आलुले ह्यान्डल गर्न सजिलो ठान्छन्, प्रत्येक ढिला ढिलाइमा टुक्रा राख्नुहोस्। आकस्मिक ढंगले नरम मासु बाहिर निकाल्नुहोस्, आलुको छाला वरिपरि 1/4-इन्च रिम छोडिदिनुहोस्, र मिक्सिङ कटोरा मा माटो राख्नुहोस्।
पछि लाग्नको लागि स्किनहरूलाई अलग गर्नुहोस्।
आलुको फोर्क वा माशको साथ माश (मिक्सर प्रयोग नगर्नुहोस्)। केहि सानो lumps स्वाद र बनावटको लागि राम्रो हो, त्यसैले तिनीहरूलाई पूर्ण रूपमा प्राप्त गर्न प्रयास नगर्नुहोस्। बेकन बिट्समा हलचल, 1 कप कटाईदार शेर्नी , खट्टा क्रीम , चाइनी , नमक र काली मिर्च ।
आलु खालहरूमा चम्मच वा पाइप मासु मिसिएको मिश्रण र पकाउने ट्रेमा फर्कनुहोस्। आरक्षित 1/2 / 1/2 कप चादर पनीर , पर्मेसन पनीर , र वैकल्पिक पेपरिका संग छिटो । (यस बिन्दुमा अग्रिम हुन सक्छ। आवरण र फ्रिज गर्नुहोस् वा स्थिर गर्नुहोस्।)
400-डिग्री एफ ओवनमा फर्कनुहोस् र लगभग 30 मिनेट पछाडि आउँनुहोस् जब आलु हल्का खैरो हुन्छ र गरम हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 27 9 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 58 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,007 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 13 g |