तपाईंको पनीर सस मिक्स तत्काल सॉस को लागी तपाईंको प्यान्ट्री भण्डार गर्न बनाउनुहोस्। त्यहाँ कुनै पनि सुरक्षित महसुस छैन कि तपाईसँग तपाईंको घरमा मिक्स र खानाहरू भण्डार गर्न चलाउन बिना व्यञ्जनहरू बनाउनको लागि थाहा पाउनुहोस्।
र यी व्यञ्जनहरू खरिद विविधता भन्दा भन्दा राम्रो हो, किनकि तपाईं धेरै कृत्रिम अवयवहरू प्रयोग गर्नुहुन्न र यी मिश्रण व्यञ्जनहरू पनि सस्ता छन्! यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने तपाईले यो सेवा गर्नु अघि तपाइँले भर्खरै कुनै पनि प्रकारको अधिक कटाई पनीर थप्न सक्नुहुनेछ, तर यो आवश्यक छैन। केहि थप अमेरिकी पनीर, वा कुनै ग्रिड्ड्डडर वा कलिबी स्वादिष्ट हुनेछ।
तपाईं मासुलोफ वा ग्रील्ड स्टेक संग पकाएको चिकन मा यो नुस्खा सेवा गर्न सक्नुहुन्छ, वा पकाएको आलु माथि राख्नुहोस्। यो क्रुडाइट र चिप्सको साथ डुबेको पनि स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप निर्जलित पनीर पाउडर (अमेरिकी पनीर)
- 6 चम्मच सूखी दूध पाउडर नफरत
- 6 चम्मचों को मक्खन वाला मक्खन या फ्लेक्स
- 6 चम्मच आलु
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच सेतो मिर्च
- 1/4 चम्मच प्याज पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो कटोरा मा निर्जलित पनीर पाउडर, nonfat सूखे दूध पाउडर, निर्जलित मक्खन पाउडर, आटा, नमक, सेतो मिर्च, र प्याज पाउडर मिलाउनुहोस् र तार व्हिस्क संग राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। फ्रिजमा 6 महिना सम्म फ्रिजमा एक ढक्कन र पसल संग एक कंटेनरमा खरिद गर्नुहोस्।
यो पनीरको प्रयोग गरेर पनीर चटनी बनाउन, 1/2 कप पनीर चिसो मिक्सको साथ 1 कप न्यानो ट्याप पानी मिलाउनुहोस्।
एक फोडा ल्याउन, मिश्रण फोडा र मोटाई सम्म सम्म तार तारको साथ लगातार घिमिरे। 1 कप पनीर चट्याउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 475 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 49 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,727 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 25 g |