यो goulash नुस्खा दुई प्रकार को हंगेरी पेपरिका, मीठो र तीव्र, एक हल्का मसालेदार स्टव प्राप्त गर्न को लागी प्रयोग गर्दछ। Sauerkraut र प्याज थप्दै मासु फैलाउँछ र ठूलो स्वाद। Szegediner goulash नियमित जर्मन potluck वस्तु हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 lb. बीफ स्टव मासु
- 1 पाउन्ड। पोर्क मासु
- 3 चम्मच। प्यारा प्यापिका (
- हङकङ paprika "edelsüβ")
- 1 देखि 2 चम्मच। हट प्यापिका (हंगेरी पेपरिका "rosenscharf" वा तीव्र)
- 1 देखि 2 चम्मच। तेल
- 1 चम्मच। नमक
- कालो मरिच स्वाद (तातो पानी)
- 1 पाउंड। प्याज
- 1 लौह लसुन
- 1/2 सी। रातो शराब
- 1 सी। पानी
- 2 15-oz। sauerkraut को डिब्बा (नालीदार र नालीदार, या समतुल्य मात्रा को जम्मा sauerkraut)
- वैकल्पिक: 1 चम्मच। आटा (3 टिबीमा मिश्रित)
यसलाई कसरी बनाउने?
- काटन टुक्रामा काटेर सबै मेहनती वा पात हटाउन मासु तैयार गर्नुहोस्। टुक्राहरू 2 चम्मच मिठाई हङ्गेरियाई पेपरिका, 2 चम्मच तीव्र हङ्गेरियन पेपरिका, 1 चम्मच तेल र 1 चम्मचको नुन। काली मिर्चमा स्वाद थप गर्नुहोस् र यसलाई 15 मिनेट 1 घण्टा वा बढीका लागि खारेज गर्नुहोस्।
- प्याज आधा रिंग्स र लसुनको टुक्रामा राख्नुहोस्।
- एक कुखुरामा एक चम्मच तेल (या कुनै पनि, यदि गैर-स्टिक प्रयोग भएन) हटाउनुहोस्, सबै पक्षमा मासु र खैरो जोड्नुहोस्। प्याज जोड्नुहोस् र 3 मिनेटको लागि भूरा। बाकसका बाँकी बाकसहरू स्वाद गर्नुहोस् (तीव्र पेप्रिकाले स्टाउको बेहोश गर्न सक्दछन्, त्यसैले सावधान रहनुहोस्)। लसुन, रातो रक्सी र पानीमा मिलाउनुहोस्। 2 घण्टाको लागि कुक गर्नुहोस्, वा मासु निविदा नभएसम्म।
- Sauerkraut जोड्नुहोस् र 30 मिनेट को लागि पकाउनुहोस्।
- उबले आलु वा नूडल्स संग सेवा गर्नुहोस्।
वैकल्पिक : आटा र पानीको स्लाल थप्नुहोस् र एक चन्नीमा मोटाइजस्तो ससमा ल्याउनुहोस्। या त 1/2 1/2 खट्टा क्रीम र गर्मी मार्फत हलचल, वा तिर खट्टा क्रीम सेवा।
सुझाव : शिकागोमा स्पाइस हाउसमा दुबै प्रकारका पेपरिका किन्नुहोस् वा Amazon बाट प्रत्यक्ष खरीद गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 504 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 100 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,446 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 39 जी |