टमाटर, ताजा अजवालीको साथ यो शाकाहारी र शाग एरिरागस पास्ता सलाद र एक छिटो र सजिलो balsamic vinaigrette ड्रेसिङमा फिसलिएको छ जब ताजा asparagus मौसम मा छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप पास्ता (bowtie, खोल वा macaroni; पकाएको)
- 1/2 lb asparagus (diced)
- 3 टमाटरहरू (diced)
- 3 चम्मच ताजा
- अजमोद (कटाई)
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 2 चम्मच
- balsamic सिरका
- 1 1/2 चम्मच
- डिजोन सरसफाई
- 1/2 tsp
- सूखा तुलसी
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- वैकल्पिक: 3 गाजर (diced)
- वैकल्पिक: 1 पहेंलो घंटी काली मिर्च (diced)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Blanch वा asparagus, गाजर र घंटी काली मिर्च भाप एक बिट पानी मा अलग पकाएर जब सम्म। एक ठूलो कटोरी मा, एस्पेरगस, गाजर, घंटी मिर्च, टमाटर, पास्ता र अजमोद मिलाउनुहोस्।
- एक सानो कटोरा या ब्लेंडर मा, एक साथ जैतून का तेल, सिरका, सरस, तुलसी र नमक र मिर्च संग एक साथ। पास्तामा यो ड्रेसिंग डालो, राम्रो तरिकाले कोट को उत्तेजित गर्दछ।
- सेवा गर्नु पहिले क्रिल, यदि चाहियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 303 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 112 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 11 जी |