यो पास्ता सलाद क्रेबमेट, चिन्ता, लोबस्टर वा शेलफिशको संयोजन संग हुन सक्छ। डिब्बाबंद चिन्ता र / वा नक्कल क्र्यामेमेट राम्रो तरिकाले काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप पकाएको र पकाएको सर्पिल वा खोल पास्ता (वा तपाइँलाई मन पर्छ)
- 1 कप फ्रोजन मटर (ठुलो)
- 1/2 कप कटा हरा मिर्च
- 2 कप ठीक टुक्रा पनीर (cheddar या मिश्रित)
- 1/2 कप कपडा कटा प्याज
- 1/2 कप कटा मीठो रातो मिर्च
- 1/2 कप पतला छाया गाजर (हुन सक्छ)
- 2 कप नकली क्रैबमेट टुक्रिएको छ, वा क्रेबमेट र सानो चिन्ताको संयोजन
- 2 कप Ranch या Peppercorn Ranch ड्रेसिंग (बोतल)
- 2 कपले चेरी टमाटर
- 1/2 प्याज पिर्मेसन पनीर (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पास्ता कुक नभएसम्म तर बढ्न सकिएन। ठुलो चिसो पानीको मुनि राम्रो तरिकाले नाली
- ठूलो कटोरामा टमाटर र पेर्मेसन पनीर को बाहेक सबै अवयवहरू जोड्दछन्। राम्रो तरिकाले टस गर्नुहोस् तर राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- 3 देखि 4 घण्टाको लागि सलाद फ्रिज गर्नुहोस्। यदि बनावट सूखी छ भने थप ड्रेसिङ थप, टमाटर र पर्मेसन पनीरको साथमा शीर्ष।
नोट: यो एक क्रीमदार पास्ता सलाद हो तर हामी यसलाई ड्रेसिंग ड्रेसिङको साथ मन पर्छौं।
तपाईं सानो जमेको चिन्ता पनि बदल्न सक्नुहुनेछ, (यकीन गर्नुहोस् कि ती ठुलो हुन्छ र पेपर तौलिएमा राम्रो हुन्छ वा सलाद पानीको मासु हुन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
नींबू लहसुन ड्रेसिंगको साथ चिंराट र बो टाई पास्ता सलाद
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 548 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 57 मिलीग्राम |
| सोडियम | 420 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 72 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 27 जी |