सेतो बोर्स्ट सूप - पोलिश biały barszcz या żurek wielkanocny - सामान्यतया ईस्टर रविवार बिहान खाएको छ र सुईकोकोका टोकरी भन्दा धेरै पवित्र शनि शनिबार आशिष्को साथ बनाइएको छ।
सूप सामग्रीहरू परिवार र क्षेत्र फरक फरक हुन्छ। म यसलाई खट्टा क्रीम र स्लीक्ड र ताजा सेतो पोलिस सोसेजको साथ बनाउछु। अरूले तितर र ह्याम प्रयोग गर्छन्, र मेरो बहिनी साउज्स स्किप गर्दछ र बेकन, साउटेड प्याज, सिरका, र चिन्ता बढाउँछ। पोलिसबाट यस परम्परागत इजरेक नुस्खाको रूपमा केसेज वा केवाको रूपमा चिनेका केही सासुज पानीको आधार र केही प्रकारको खट्टा स्थिर हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 कप सॉसेज पकाउने पानी, मोटो हटाइयो
- 1 लौह खनिज लसुन
- 2 कप खट्टा क्रीम
- 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 लिंक
- सेतो पोलिस कलकबसा सासाज , आवरण हटाइयो, 1/4 "मोटा भयो
- 1 लिङ्क पोलिश kiełbasa साउसेज smoked, आवरण हटाइयो, 1/4 "मोटी कटाई
- 6 मध्यम आलु, खुट्टा, कुखुरा मा काट्ने र उबले
- 6 कडा-पकाएको कडा अण्डा
- 6 स्लाइस हल्का वा गाढा राई रोटी
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो बर्तन वा डच ओवनमा, सॉसेज पानी र लसुन थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउन, 5 मिनेटको लागि आंशिक रूपले ढाकेको, गर्मी घटाउनुहोस् र उकालो।
- फोर्क-आटा र खट्टा क्रीम मिलाउनुहोस्। थोरै तातो पानीको स्याउज पानीको साथ खट्टा क्रीम टमाप गर्नुहोस्, त्यसपछि बर्तनमा फर्कनुहोस्, टाढासम्मसम्म हिउँदिरहन्छ। सासहरू, आलु र अण्डाहरू न्यानो सम्म तातो र गर्मीमा जोड्नुहोस्। मौसमको स्वाद। यस बिन्दुमा केही मानिसहरू चिनीको चुरोट वा सिरकाको चम्मच जोड्छन्। सूपमा आनन्दित स्वादको स्वाद हुनुपर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 623 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 328 मिलीग्राम |
| सोडियम | 643 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 35 जी |