पका fettuccine, linguine, या स्पेगेटी संग यो सजिलो ढिलो कुखुरा र चिन्ता को सेवा गर्नुहोस्। निर्बाध चिकन जांघ र चिकन छाती एक साधारण टमाटर ससमा पकाइएको छ र त्यसपछि चिन्ता पछाडि पहिले थपिएको छ। यदि तपाईंले मनपर्छ भने नुस्खामा सबै चिकन जांघ वा चिकन छातीहरू प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्।
चिकन र चिन्ता एकसाथ अचम्म लाग्दछ। अर्को सम्भावना यो 20-मिनेट लसुन चिकन र चिन्ता हो । अथवा रातो चिसोसँग यो कुखुराको चिकन र चिंरालो कोसिस गर्नुहोस् ।
एक संतोषजनक भोजन को लागि लहसुन रोटी र साधारण झुकाव सलाद जोडें।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड बेकार चिकन छाती
- 1 पाउन्ड बेकार चिकन जांघ
- 2 चिसो
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1 कप कटा प्याज
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1/4 कप अजवा, मिनिड
- 1/2 कप श्वेत शराब
- 1 (15 औंस) टमाटर सस गर्न सक्छ
- 1 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 1 पाउन्ड नुहाएको चिन्रा, खुर्सानी र डाइरेक्टाइन
- नमक र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 1 पाउन्ड पास्ता (फफुइसेन, लिभिनन वा स्प्याग्टी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कागजको तौलहरूसँग सुत्ने कुखुरा जाडो र चिकन छातीहरू टाँस्नुहोस्। कुखुरा मा चिकन काट्नुहोस्।
- जैतूनको तेललाई ठूलो स्किलेटमा बिर्नुहोस् वा मध्यम तापक्रममा प्यानलाई सुरक्षित गर्नुहोस्। चिकन रङहरू जोड्नुहोस् र हल्का खैरोड नभएसम्म पकाउनुहोस्, लगातार अँध्यारो पार्नुहोस्। ढिलो कुकरमा चिकन हटाउनुहोस्।
- प्यानमा सानो थोरै तेल थप गर्नुहोस् र लगभग 1 मिनेटको लागि प्याज, लसुन र अजफ्को साईट गर्नुहोस्। गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र दाखरसमा टमाटर, टमाटर चटनी, र सूखा तुलसी। ढिलो कुकरमा कुखुरामाथि मिश्रण राख्नुहोस्।
- 4 देखि 5 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
- बर्तनमा खुलिएको र डिभिजन गरिएको चिन्ता थप्नुहोस्। आवरण र LOW मा लगभग 1 घण्टा लामो खाना पकाउनुहोस्।
- नमक र ताजा जमीन काली मिर्च संग मौसम, स्वाद गर्न।
- डिश पूरा गर्नु अघि मात्र प्याकेजमा निर्देशित पलायन उबलिएको पानीमा पकाउनुहोस्।
विविधताहरू
- एक chunkier चटनी को लागि diced टमाटर को 14.5-औंस को जोड सकते हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 835 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 278 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 9 00 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 72 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 70 g |