भंग भएको अण्डाले बगेको उमेरबाट साधारण औँलाको खाना जस्तै आवाज लगाउन सक्छ। तर वास्तवमा ठूलो भित्री अण्डा स्वादिष्ट र सुरुचिपूर्ण हुन सक्दछ, सबै कुराका लागि उत्तम पिकनिकमा। यो भंग भएको अण्डा नुस्खा एक साँचो क्लासिक हो।
यी भ्रामक अण्डाको नुस्खा बनाउन को लागी, तपाईं उत्तम कष्टयुक्त अण्डाको अण्डा बनाउनको लागि यस प्रविधिको समीक्षा गर्न चाहानुहुन्छ।
नोट: फ्रेशर अण्डाहरू पिक गर्न कठिन छन्। त्यसैले सर्वोत्तम नतिजाहरू भरी अण्डा बनाउँदा, फ्रिजमा हप्ता 10 देखि 10 दिनसम्म प्रयोग गर्नुहोला।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- एक दर्जन कडा मेहनत अण्डा
- आधा कप मेयोनेज
- 1 चम्मच नींबू रस
- साढे सुकेको सरसफेरोको चम्मच
- Worcestershire सस को 1 चम्मच
- कोसेसर नमक, स्वाद गर्न
- गहिराइ सेतो मिर्च, स्वाद गर्न
- केनी मिर्च, स्वाद गर्न
- 1 चम्मच पतला कटा भयो
- चिनियाँ , गार्निशको लागि
- Garnish: paprika
यसलाई कसरी बनाउने?
- अण्डाहरू खुम्च्याउनुहोस् र उनीहरूको आधा लम्बाईमा टुक्रा गर्नुहोस्। Yolks हटाउनुहोस् र एक मिश्रण कटोरामा राख्नुहोस् ।
- फोर्क वा आलुको माससँग अण्डाको मासुलाई मेष गर्नुहोस्। अतिरिक्त-सुचारु स्थिरता प्राप्त गर्न, तपाईं मेशिड मान्छे एक मेष स्ट्रेनर वा छल को माध्यम ले बल गर्न सक्छन्, तर यो पुरा तरिकाले आवश्यक छैन।
- मेयनेज, नींबू रस, सरस र वर्कसेर्सहायर सॉस र सुचारु सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- कोसर नमक , सेतो मिर्च , र केनी मिर्च संग स्वादको मिश्रण।
- अब तपाईं मिश्रणलाई अँध्यारो अन्डा सेतो सेतो भागमा सावधानीपूर्वक फैलाउन सक्नुहुन्छ। तर एक अतिरिक्त सुरुचिपूर्ण दृश्यको लागि, स्टार टिप संग पाइपिंग थिप को प्रयोग गरेर अण्डा मा मिश्रण पाइन्छ।
- पेप्रिकासँग धमिलो र पतले कटा चाइइहरूसँग छिर्छ।
नोट: वैकल्पिक गार्निश विचारहरूमा क्याप्सन , diced pimento, डिलको स्प्रिग्स, कटाई जैतून, टुक्रा टुक्रिएको बेकन (बेकन र अण्डा!) वा भित्ता पनि। उत्सव प्रस्तुतिको लागि, भित्री अण्डा मा विभिन्न गार्निशहरूको array प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 72 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 106 मिलीग्राम |
| सोडियम | 85 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |