स्लापी जोई एक क्लासिक अमेरिकन स्यान्डविचको मौसममा टमाटर चटनी वा केचअप संग मिश्रित ग्राउण्ड माछा संग भरिएको छ। उत्पत्ति अज्ञात छ, तर व्यञ्जनहरू 1 9 40 हरूमा फर्काउँछ। नाम शायद जो नाम एक व्यक्ति भन्दा गन्दा उपस्थिति को संदर्भित गर्दछ।
यी क्लासिक क्रोक बर्तन स्लापी जॉन्स दुबई मैदान, मासु, लसुन र प्याज, मसला र सिसा संग बनाइन्छ। ढिलो कुकर मात्र स्यान्डविच भरने को लागी एक राम्रो तरिका होईन, यो पार्टनरहरूको लागि सही छ वा ढङ्गमा। कुकर सेवाको लागि कम वा तातोमा राख्न सकिन्छ। हैम्बर्गर बन्स, नपकिन्स, र अतिथिहरूको लागि उपलब्ध पोष्टहरू छन्।
एक ठूलो पार्टी वा पारिवारिक भेलाको लागि नुस्खा सजिलै संग स्केलिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड दुबला भुइँमा गोडा
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 2 लौंग
- लसुन, मिनीज
- 1 कप क्याचअप
- 1/2 बीउ काली मिर्च, बीउ र कटा
- 3 tablespoons Worcestershire sauce
- 3 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 वटा चम्मचहरू सरसफाइ तयार भए
- 2 चम्मच साइडर सिरका
- 1 1/2 चम्मच
- खुर्सानी को धुलो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी कुखुरामा, प्याज र लसुनको साथ खैरो ग्राउण्ड गोमा । थप फ्याँकि टाँस्नुहोस्।
- गहिराइ कुकअप, घंटी काली मिर्च, वर्कस्टर्सशायर चटनी, भूरी शर्करा, सरस, सिरका, र मिर्च पाउडर ढिलो कुकरमा ।
- मैदानमा मासुको मिश्रणमा हलचल। 5 देखि 7 घण्टाको लागि LOW सेटिङमा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
- ह्यामबर्गर बन्स वा स्यान्डविच रोल माथि एक तिर सलाद वा फ्रांसीसी फ्रिजमा स्पून गरिएको सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
Sloppy Joes ग्राउंड बीफ र सोजेज संग
पोर्क बारबेक्यू स्लीपी जो सैंडविच
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 350 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 497 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |