यो मेरो पूर्ण मनपर्ने शाकाहारी कपकेकहरू हुन् - कद्दी उनीहरूलाई घनी बनाइदिनु अनुहारमा राख्छ, र बिस्तारै मसाले सधैं एक उपचार हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप
- सादा बादाम दूध (वा
- सोया दूध )
- 1 चम्मच साइडर सिरका
- 1/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/3 कप शर्करा
- 1/3 कप गहिरो ब्राउन शुगर (प्याड)
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच अदरक
- 1/2 चम्मच अखरोट
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 कप कद्दू शुद्ध
- 1/2 कप क्यानोला तेल
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 नुस्खा
- त्यसो भएन
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ। एक कागज को पत्रहरु संग एक 12-कप मफिन टिन लाइन र अलग।
- एक सानो कप मा, बादाम दूध (या सोया दूध) र vingear को बिरुद्ध। मिश्रणलाई 5 मिनेटको लागि आराम गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- एक ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, आटा, बेकिंग पाउडर , बेकिंग सोडा , शंकर, दालचीनी, अदरक, पोषक, र नुन सँगसँगै मिश्रण गर्नुहोस्। छुट्याइएको।
- अर्को मिश्रित कटोरामा, कद्दी पनीर, क्यानोला तेल, वेनिला र बादम दूध-सिरका मिश्रण सँगसँगै मिश्रण गर्नुहोस्। गीले अवयवहरू जोड्न मिल्दो, मिश्रण नभएसम्म। ब्याटेर विभाजित गर्नुहोस्, प्रत्येक लाइनर भरेर ¾ पूर्ण। 16 देखि 20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा कपको केन्द्रमा सम्मिलित एक टूथपेक्स सफा गर्नुहोस्। कपकोकहरू भ्याक्स क्रीम पनीर फ्रस्टिङसँग फ्रस्टिङ गर्नुअघि पूर्णतया ठुलो पार्नुहोस् ।
** यो नुस्खा डेयरी-फ्रि, अण्डा-मुक्त र सेवन डाईटहरूको लागि उपयुक्त छ, तर एलर्जी वा आहारका साथ व्यक्तिहरूको लागि इरादा कुनै पनि नुस्खाको साथमा, सबै पोषण लेबलहरू सजिलैसँग निश्चित गर्नुहोस् कि यो सुनिश्चित गर्नका लागि कुनै लुगा डेयरी छैन। पुरानो सामग्री (वा अन्य एलर्जीन्स, यदि यी तपाइँलाई लागू हुन्छ)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 7 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 251 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |