यो रेफ्रिजरेटर कुकीज, यसैले भनिन्छ किनभने आटा बेक्नुअघि ठुलो हुन्छ, भूरी शर्करा, मक्खन र पेकानको साथ बनाइन्छ। यो एक स्वादिष्ट र साँच्चिकै पुरानो, आइसबक्स कुकी रेशिन हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन (नरम)
- 1 कप ब्राउन शुगर (प्याकेड)
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 अण्डा (पीटा)
- 1 1/2 कपले सबै उद्देश्यको आटा सिफित गर्यो
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/2 कप पेकान (पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- हाई स्पीड, क्रीम मक्खन, शर्करा र लाइट सम्म वेनिलामा विद्युत मिक्सर संग। पीडा अण्डामा हिउँ राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- अँध्यारो, बेकिंग पाउडर, र नुन सँगसँगै उचाल्नुहोस्; क्यान्सर मिश्रण मा हलचल। कटा पेकानमा बोल्नुहोस्। व्यासमा 2 इन्च व्यासमा आकार गर्नुहोस्; waxed paper मा लपेटो र राम्ररी ठुलो सम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- ओवनमा 350 डिग्री
- 1/8-इन्च मोटी र अनियमित बेकिंग पानामा पतली स्लाइसहरूमा रोल गर्नुहोस्।
- लगभग 8 देखि 10 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 35 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 32 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |