हामीले ठूलो सुनको स्वादिष्ट सेब र दादी स्मिथ सेबको मिश्रण प्रयोग गर्यौं, र पाँच सेब पर्याप्त थियो।
यो स्वादिष्ट कुरकुरा एक क्रिसमस दिनको लागि उत्कृष्ट मिठाई हो। एक सानो ग्राउंड दालचीनी मसाले टेपिंग, र पेक्सन क्रन्च जोड्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- भरने को लागी:
- 6 तीखा सेब (खुली, cored, र कम कटाई; 5 यदि स्याउ ठूलो हुन्छन्)
- 1 1/4 कप क्रेनबेरी (कटाई, लगभग 1 1/2 कप सम्पूर्ण cranberries)
- 2/3 कप शर्करा
- माथिको लागि:
- 3/4 कप लुकाएको जड (द्रुत वा नियमित)
- 1/2 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/2 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 6 चम्मच मक्खन (ठण्ड र सानो टुक्राहरु मा काट)
- 1/2 कप पेकान (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 एफ
- कटाई सेब, क्रेनबेरी, र 2/3 कपको दाग गरिएको कर्ण; एक हल्का बटर गरिएको 11x7x2 इन्च बेकिंग डिशमा घुमाउनुहोस्।
- एक मक्खन कटोरामा, जुवाहरू, भूरी शर्करा, दालचीनी र आटा जोड्छन्। कडा मक्खन सम्म कडा मक्खनमा काट्नुहोस्। कटा पेकानमा हलचल।
- क्रिम मिश्रण समान फलहरू माथि र हल्का रूपमा थिच्नुहोस्।
- लगभग 30 देखि 35 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा टुप्पो लगाउन नसक्नु र फल निविदा र बुलबुली हो।
- उदार स्पाइड क्रीमको साथ वा आइसक्रीमको स्कूप संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 444 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 184 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 74 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 5 g |