यो स्वादिष्ट गोभीको सूपमा स्वादको साथ मासुको बीफ शैंञ्ज वा गोभी, गाजर, चावल, अजवाली र टमाटरको साथ केही छोटो पसलबाट भरिएको छ। यदि तपाईं समयमै छोटो हुनुहुन्छ भने एक कार्टन वा पुनःस्टिट्युटेड बुलियनबाट बीफ श्लोथ प्रयोग गर्नुहोस्, वा यो घरको मासुको भाइरससँग थप विशेष बनाउनुहोस्। यदि तपाईं अनलट स्टक प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, सूपमा केही नमक थप गर्नुहोस्, स्वाद गर्न।
चित्रित सूप छोटो पसलहरु संग बनाइयो, र हामीले चावल बाहिर छोड्यौं। यदि तपाइँ यसलाई छिटो चाहनुहुन्छ भने, तल तत्काल पट दिशा निर्देशनहरू जाँच गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- क्यूब्याजको टाउको (कटाई)
- 1 मध्यम प्याज (कटाई)
- 1 ठूलो गाजर (थोरै कटाई)
- 3 देखि 4 चम्मचहरु
- परिवर्तित वा लामो अनाज चावल
- 2 रिबेल पनीर (1/2 इन्च टुक्रामा काटिएको)
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 3 कप बीफ श्वेत
- 1 वा 2 मासुको सूप हड्डिहरु वा बीफ शैंङ्क (लगभग 1 पाउन्ड)
- 2 डिब्बे (14 1/2 औंस प्रत्येक) टमाटर (diced)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- 8 देखि 10 घण्टाको लागि कम र कवर गर्नुहोस्।
- सेवा गर्नु अघि स्वाद आवश्यक भएमा नमक र अधिक मिर्च थप गर्नुहोस्। घर का बना बटरमिल्क बिस्किट्स वा क्रुटी रोटी संग सेवा गर्नुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- तुरुन्त पॉट दिशाहरू यो सूप पनि एक तत्काल पटमा पकाउन सकिन्छ वा एक समान बिजुली दबाब कुकर। 45 मिनेटको लागि उच्च दबावमा कुकुर।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 436 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 726 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 40 जी |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 43 g |