तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 बेकार चिकन छाती
- 1 1/2 कप मसालेदार बारबेक्यू सस (तपाईंको छनौट, प्लस सेवाको लागि थप)
- 1 मध्यम प्याज (कटाई या कटाई)
- 4-6 टूस्टर्ड बन्स
- वैकल्पिक: कोलोस्ला (सेवाका लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिकन छातीहरू धोएर र स्यालो सुत्नुहोस्। एक ढिलो कुकरमा राख्नुहोस् 1/1 कपको बारबेक्यू सस र प्याज। चिकन कोट को लागि हल। आवरण र उच्च घण्टा 3 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
- एक प्लेट र छायामा वा काट्ने चिकन सेतो हटाउनुहोस्। ढिलो कुखुरा सुस्त कुकरमा चटमा फर्काउनुहोस्; मिश्रण गर्न हल 10 मिनेट लामो ढोका र पकाउनुहोस्।
- यदि वांछित भएमा कलिस्ला र अतिरिक्त बार्बेक्यु सस संग तबाही बन्सहरुमा कटा हुआ चिकन को सेवा गर्नुहोस्।
अधिक व्यञ्जनहरु
स्किलेट चिकन रमाइलो
चिकेन जाडरदार बेक
Jalapeno पनीर सस संग चिकन
लसुन क्रीम सस संग चिकन र Zucchini
मलाई क्रीमको क्रिएट चटनी, ढिलो कुकरमा छाडेको स्तन
चिली भरिएको चिकन स्तन, ढिलो कुकर
रोक्सनको बोरसिन चिकन, ढिलो कुकर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1156 |
| कुल मोटा | 41 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,724 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 109 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 81 g |