यो ताजा मरिराारा सस नुस्खा मिठाई रातो काली मिर्च संग छिटो छ। तपाईंको सबै मनपर्ने पास्ता व्यंजनहरूको लागि प्रयोग गर्नको लागि यो सबै उद्देश्यको चटनी हो। विभिन्न स्वादिष्ट नतिजाहरु को लागि नुस्खा मा तपाईं सबै प्रकार को गर्म र मीठा ताजा मिर्च संग प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 28 औंसले सम्पूर्ण पखाएको टमाटरलाई जोगाउन सक्छ
- 1 गर्न सक्छन् / 6 औंस टमाटर पेस्ट
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच लाल मिर्च फ्लेक्स
- 1/2 चम्मच शुगर
- 1/4 कप
- ताजा तुलसी (कटाई)
- 1/4 कप अजवा (कटाई)
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 1/2 कप प्याज (कटाई)
- 4 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 रातो बेल काली मिर्च (कोर, बीउ, र 1/2 इन्च पासामा काटिएको)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो कटोरामा, तपाईंको औंलाहरु संग सम्पूर्ण टमाटर क्रश कोर्स पिएल बनाउन।
2. टमाटर पेस्ट, नुन, मरिच फ्लेक्स, शर्करा, तुलसी र अजवालीमा हलचल, र अलग।
3. ठूलो ससनीमा, जैतून का तेल मध्यम गर्मीमा उचाल्नुहोस्। प्याज जोड्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, प्रायः हिउँदिएर प्याज नरम नभएसम्म।
4. लसुन थप्नुहोस् र पकाउनुहोस्, प्रायः हिउँदो 2 मिनेटको लागि (लसुनलाई खैरो नदिनुहोस्)।
5. टमाटर मिश्रण जोड्नुहोस्, र कहिलेकाहीँ हिउँदमा हल्का 30 मिनेटको लागि मध्यम-कम उचाई।
गीला काली मिर्च थप गर्नुहोस्, र मरिच निविदा नभएसम्म उकालो गर्नुहोस्। टेस्ट र समायोजन समायोजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 47 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |