यो सरल गोभी र सेब संयोजनले एक स्वादपूर्ण पक्षको डिश बनाउँछ। क्यास्सेल ले तहमा राखिएको छ तर पनी रोटी गर्नुअघि बृद्धि रोटी। यो क्यास्सेल एक मनपर्ने घरखोजी डिश बन्न बाध्य छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम हेड गोभी, कडा कटा
- 2 कप सेब, कटाई, खुर्सानी
- 1/3 कप शर्करा
- 1 कपको रोटी रोटी क्रमा
- 6 चम्मच मक्खन, पिघलिएको छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- उबलते पानीमा कटा क्यूबारा छोड्नुहोस् र 3 देखि 5 मिनेट पकाउनुहोस्, जब सम्म थोडा झुकाव तर अझै पनि कुरै भएन। राम्रो तरिकाले नाली।
- लेयर गोभी र सेब 2-क्वार्ट क्यासेरोलमा, प्रत्येक तहमा चिनी र रोटीको टुक्रा छिटो।
- अन्तिम क्रिम थप्नु अघि पट माथि तह फ्ल्याक।
- पिसारोको माथि माथि पिघल मक्खन हाल्नुहोस्।
- 350 एफ मा कवर र सेंक 45 मिनेट को लागि, वा भर मा गर्म सम्म।
- पछिल्लो 15 मिनेटको समयमा आवरण हटाउनुहोस्।
विविधताहरू
डिशमा एक सानो अतिरिक्त स्वाद थप्न, दाँतको टुक्रा वा cumin थप गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।
दुबै यो सरल डिशको लागि केहि अनौठो थप्नुहोस्।
प्रयास गर्नको लागि थप ठूलो गोभी व्यंजनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 290 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 171 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 5 g |