यो सजिलो ब्रोकोली चावल केसेरल नुस्खाले पकाएको चावल र ब्रोकोलीको साथ बनाइन्छ, र सरल-देखि-तैयार पनीर र कपासको सूप सॉस सँग मिल्दछ। यदि तपाइँ मनपराउनुहुन्छ तल्लो तल्लो ब्रेडको टुक्राको साथ माथि।
एक हप्ताको रातो परिवार भोजन र धेरै बच्चा-अनुकूलको लागी महान, यो एक potluck संग लाग्न को लागि एक उत्कृष्ट पकवान हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 प्याकेज फ्रोजन कटा ब्रोकोली (लगभग 20 औंस कुल)
- 2 चम्मच मक्खन
- 1/2 कप प्याज प्याज
- 1/2 कप कटा हरा मिर्च
- 1/2 कप कटा अजवाइन
- 2 प्याला पकायो
- 2 कप कटा भयो पादडर पनीर, विभाजित भयो
- 1 गर्न सक्छ
- मशरूम सूपको क्रीम
- 1 कालीको सूपको क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- 2 2/2-क्वार्ट पकाउने डिश लिनुहोस्।
- प्याकेज दिशानिर्देशहरू पछि ब्रोकोलीलाई स्टोभेटपमा वा माइक्रोवेभ ओवनमा राख्नुहोस्।
- मध्यम गर्मी मा एक कुखुरा मा, मक्खन पिघल। डेंडर प्याज प्याज, हरियो काली, र काली, सिसाइर सम्म।
- एक कटोरा मा, पकाएको चावल को साथ सटटेड सब्जिहरु, पकाया सूखा ब्रोकोली, 1 कप को छाड पनीर, र कंडोड वाला सूप संग गठबंधन। तयार पाक डिशमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- 350 फीटमा 30 मिनेटको लागि पन्नी र पकाएर पकाउने डिश राख्नुहोस्, वा क्यासेरोल तातो र बुलबुली हो।
- पछाडि, माथिको 1 बाहिरी कटाईदार छिद्रदार पनीर र 5 मिनेट लामो काँधमा राख्नुहोस्, जब सम्म माथि हल्का भूरी र पनीर पिघेको छ।
Topping युक्तिहरू
- Breadcrumb छोड्ने बनाउन: ताजा प्याजको प्याला 2 चम्मच मक्खनको साथ। क्यासेलले पाक समाप्त गरे पछि र पनीर पिघेको छ भने, क्यासेरल ओवनबाट हटाउनुहोस् र यसलाई ब्रिलमा सेट गर्नुहोस्। ब्रेकरको साथ क्यासेलको माथि छिटो र ब्रोलर भित्र राख्नुहोस्। ब्रोक्राक हल्का रूपमा खारेज नभएसम्म बिर्सनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 907 |
| कुल मोटा | 59 g |
| पागलिएको बोसो | 35 जी |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 175 मिलीग्राम |
| सोडियम | 708 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 65 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 29 जी |