हो, तपाईं आफ्नो क्रकपट्टिमा स्वस्थ शाकाहारी र तरकारी तरternut स्क्वाश डिश तयार गर्न सक्नुहुन्छ! बस स्क्वाश छील गर्नुहोस्, बीउहरू हटाउनुहोस् र यो जस्तै क्रकोकोप्टरमा थप्नुहोस्! यो butternut स्क्वाश साइड डिश सरल हुन सकेन।
बर्नटट स्क्वाश जस्तो? तरटटट स्क्वाश भोजन तयार गर्न थप तरिकाहरूको लागि तल स्क्रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 butternut स्क्वाश
- 1/4 कप मार्जारी
- 1/3 कप शर्करा (भूरा)
- 1/2 tsp nutmeg
- 1/4 कप किशमिश
यसलाई कसरी बनाउने?
- खुट्टा स्क्वाश र बीउ हटाउनुहोस्। स्क्वैशलाई क्रक बर्तन वा ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्, त्यसपछि शीर्षमा बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्।
- 6 देखि 7 घण्टाको लागि कम र कवर गर्नुहोस्।
अधिक शाकाहारी स्क्वाश व्यञ्जनहरु:
- शाकाहारी एक्वा स्क्वाश सूप
- कर्नब्रेड प्वाइजिङ्गको साथ अकर्न स्क्वैश
- पतन क्विनो-भरिएको स्क्वाश
- शाकाहारी पकाएको सेमको साथ अन्नको स्क्वाश
- शाकाहारी "सॉसेज" भराईको साथ Acorn स्क्वैश
- जौले भरिएको स्क्वाश
- पनीर संग ग्रील्ड स्क्वैश
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 187 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 94 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |