यो स्वादिष्ट स्लिप कुकर मासुलोफ एकसाथ राख्नु र ढिलो कुकरमा पकाउनु सरल छ। आलु र मक र हरियो सेमको लागि राम्रो दैनिक भोजनको लागि सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 एलबीएस। दुबई मैदान मासु
- 2 अण्डा
- 2/3 छिटो खाना पकाउने वा पुरानो जमेको लुगा लगाइयो
- 1 pkg। सूखे प्याज सूप मिश्रण
- 1/2 सी। केचअप वा बारबेक्यू सस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. रिजर्व 2 चम्मच कचरा वा बारबेक्यू सस।
2. संयोजन बीफ, अण्डा, जड, सूप मिश्रण र बाँकी क्याचअप।
3. क्रोक पॉट को लागि एक गोल खाल मा या ओवन को ओवन को लागि आकार।
4. क्रोक पॉटमा राख्नुहोस्। माथिको बाँकी क्याचअपको साथ।
5. कवर र कम 8 देखि 10 घण्टा वा माथि 4 देखि 6 घण्टा सम्म पकाउनुहोस्।
थप माटोलोफ व्यञ्जनहरू
ग्लेज गरिएको बेकन-लिपटे मासु लोभ
पिर्मेन्स माट लफ
माटोलोफ संग बारबेक्यू ग्लेज़
टेक्स-मेक्स मासु लोफ
बारबेक्यू स्वाद संग मूल मासु लफ
Crockpot Chili Meatloaf Recipe
जोआन क्रोकोप्ट मीट्लोफ पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 364 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 156 मिलीग्राम |
| सोडियम | 305 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 37 g |