भर्जित अण्डाहरू एक क्लासिक क्लासिक हुन्, र यो संस्करणले नियमित तालिकाको ठूलो परिवर्तन गर्दछ। भरपर्दो घोडाको अतिरिक्त यी अण्डाहरूलाई मसालेदार मोडिदिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10
- कडा मेहनत अण्डाहरू (खुबै)
- 3 चम्मच मेयोनेज
- 1 चम्मच तयार गरियो
- घोडापाडा (अतिरिक्त अतिरिक्त भने मनपर्छ, र स्वाद)
- 1 चम्मच
- डिजोन सरसफाई
- 1 चम्मच सेतो सिरका
- गर्म चटनीको ड्यास
- नमस्कार स्वाद
- काली मिर्च स्वाद गर्न
- वैकल्पिक: पिटरिकाको रूपमा आवश्यक छ
- वैकल्पिक: चिसो चिप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- आधा लम्बाइमा अण्डा काट्नुहोस् र एक साधारण कटोरामा मान्छेलाई स्कूप गर्नुहोस्। श्वेतहरूलाई व्यवस्थित गर्नुहोस्, एक सेवा गर्ने प्लटरमा काट्नुहोस्।
- फोर्कको प्रयोग गर्दा, मेयनेज, घोडाकोठा, सरस, सिरका, गर्म चटनी, र नमक र काली मिर्चको साथ स्वादको लागि मसाले, जब सम्म मिश्रण लगभग चिकनी हुन्छ। यदि मिश्रण सूखी देखिन्छ भने, अधिक मेमो थप गर्नुहोस्।
- एक चम्मच, वा पेस्ट्री बैग प्रयोग गरेर तारा टिप संग फिट, उज्ज्वल रूपमा ज्वारिक मिश्रण संग अण्डा हल्लाहरूमा छेद भर्नुहोस्। पप्रिका र चाइवको साथ माथिको माथि स्प्रे गर्नुहोस्। ठुलो सुत्न अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 55 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 105 मिलीग्राम |
| सोडियम | 75 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |